Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.583
493
83
Sedaj sem na Hrvaškem. Je bil hec na meji. Cariniki v rokavičkah. Ji dam osebne pa mi reče, ne ne kar okoli jih obrnite. Potem mi reče ja a pa so štiri? Ji rečem, ja so ane. Pa mi reče, kaj pa a so veljavne? Rečem seveda da so, ok... hvala srečno. Niti v roke jih ni vzela :)
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: erikson in kajpace

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
sedaj bi lako imeli corona party in naredili plakate corona samo po 2€- lahko kakšen ostinec zagrabi
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Seveda. Kaj bi avstrijec naredil - šipo bi dal vmes.
- "Prisloni osebno na šipo, mi jo bomo pa poskenirali. "

Balkan je pa še vedno balkan. "Čakej, saj ga bom potegnila, samo da si rokavičke dam gor ... :zavijazocmi:"
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
Je že v Nigeriji.


London je pripravljen.


WHO je dvignil tveganje.

 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
824
495
63
Napisal ste že 67 strani debilnosti. Vau ja pač jebena gripa. Roke umivat, ne kašljat folku v face. Kar bi že zdej mogl počet. Zraven pa še miljon enih teorij. Najboljš da greste v Italijo se zanalašč okužit pa kej dokazat tako kot toti flat-earther z raketo. Bogmedaj
Nevem kera tema več bedarij. una z novo vlado al tale.

A to je pa zlivanje gnojnice iz sebe ker je tvoja Alenka the Šivilja ostala brez zaposlitve? Jeza bruha iz tebe
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
Torej se zadeva ne umirja kot želijo prikazati nekateri?
Zgoraj omenjeni Lagos je eno tako problematično mesto za širitev. Indija, kjer velike družine živijo v istem majhnem prostoru. Podzemna v New Yorku in Londonu.

Umrla sta še dva potnika z ladje Diamond Princess.

ZDA imajo prve težave z dobavo zdravil (sestavine so dobivali iz Kitajske). Na Havajih ljudje kopičijo - toaletni papir. Sedaj so omejili nakup na 5 paketov na osebo. Google in Facebook odpovedujeta dogodke, Amazon je zaposlenim odsvetoval nenujna potovanja.