Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Italijanski nacionalni zdravstveni inštitut, je potrdil slabo tretjino od vseh prijavljenih corona obolelih....

Tako da........ Kdo je tu nor?

Paničarji po regionalnih zdr. inštitutih prijavljajo v statistiko za corono vse kar je gripi podobnega...
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
nekaj takega ima iran. Kjer vsak osmi umre.
nekje sem zasledil da naj bi tudi italjani spremenil način štetja in naj bi sedaj kot "okuženi" štel le tiste ki so pozitivni na test IN kažejo simptome. tisti ki sicer so pozitivni ampak ne kažejo simptomov pa spustili.
ve kdo kaj več?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
šarcu se je do konca utrgalo v njegovi betici
Dejansko ima prav... Pa ceprav vam ni všeč
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
.... Kmetijske zadruge ste se spomnili "izropat"? ...
jest, ki itak pozimi hodim naokoli s "kmetijsko masko" že leta, sem bil včeraj na turneji po trgovinah za vsak slučaj, če bi se moral "karantenizirat" :zmaga: ... je bilo pa zanimivo opazovat reakcije folka (prodajalke me že itak poznajo). ..
Prej me je kdo kdaj kaj čudno z zanimanjem pogledal, zdaj pa ... sem zaznal malce strahu med kupci ... so se me kar malce izogibali, pa v vrstah pri blagajni niso silili k meni blizu, celo spuščali so me naprej :valjamse: ... torej - maškerada deluje (vsaj za preskakat vrsto) :cheer: ...
Jao, kaj naredi preveč TV poročil z udarnimi virus novicami :evil: ... saj ni res pa je ...
------------------------------------
" ... The Truth Is Out There ..." :zardelalter:
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.011
113
za šankom

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Gledaš oddajo, kjer minister in ostali veselo ponavljajo, da pri nas ni niti enega primera okuženega s Korona virusom in se jim zdi to blazno fino. Hkrati pa vsak, ki kaže znake obolenja mora ostati doma in se ne prikazati zdravstvenemu osebju, da ne bi slučajno prehitro porabili testerjev.

Ob takem tretmaju bomo edina država brez uradnega primera. Procent nam lahko pokvari samo kak starostnik, ki ga bodo morali sprejeti zaradi zapletov.

Panika je čisto odveč.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Napisal ste že 67 strani debilnosti. Vau ja pač jebena gripa. Roke umivat, ne kašljat folku v face. Kar bi že zdej mogl počet. Zraven pa še miljon enih teorij. Najboljš da greste v Italijo se zanalašč okužit pa kej dokazat tako kot toti flat-earther z raketo. Bogmedaj
Nevem kera tema več bedarij. una z novo vlado al tale.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Gledaš oddajo, kjer minister in ostali veselo ponavljajo, da pri nas ni niti enega primera okuženega s Korona virusom in se jim zdi to blazno fino. Hkrati pa vsak, ki kaže znake obolenja mora ostati doma in se ne prikazati zdravstvenemu osebju, da ne bi slučajno prehitro porabili testerjev.

Ob takem tretmaju bomo edina država brez uradnega primera. Procent nam lahko pokvari samo kak starostnik, ki ga bodo morali sprejeti zaradi zapletov.

Panika je čisto odveč.

No v tem tudi jaz ne vidim logike. Dejansko jih imamo lahko že polno okuženih ampak pač so doma in pijejo čajček, kar mogoče niti ni slabo, da se ne dela cela panika tako kot na hrvaškem. Mene zaenkrat ne skrbi virus, ampak bolj gospodarske posledice, ki jih bomo čutili zaradi panike po celem svetu.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Napisal ste že 67 strani debilnosti. Vau ja pač jebena gripa. Roke umivat, ne kašljat folku v face. Kar bi že zdej mogl počet. Zraven pa še miljon enih teorij. Najboljš da greste v Italijo se zanalašč okužit pa kej dokazat tako kot toti flat-earther z raketo. Bogmedaj
Nevem kera tema več bedarij. una z novo vlado al tale.

Imaš možnost preskočit temo, pa nekako ne zmoreš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
No v tem tudi jaz ne vidim logike. Dejansko jih imamo lahko že polno okuženih ampak pač so doma in pijejo čajček, kar mogoče niti ni slabo, da se ne dela cela panika tako kot na hrvaškem. Mene zaenkrat ne skrbi virus, ampak bolj gospodarske posledice, ki jih bomo čutili zaradi panike po celem svetu.

Saj to dejansko je najboljše. Ampak trdit, da virusa pri nas ni, hkrati pa odklanjat testiranje potencialno okuženih pa ne gre skupaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Odpovedali kolesarsko dirko v Emiratih, kjer je odlično vozil naš Pogačar zaradi izbruha Korone v enem od hotelov, kjer so bili nastanjeni kolesarji. Zaprli hotel in vse zadržali notri v karanteni.

Šansa mogoče, da mi organiziramo zaključek, ker tukaj virusa ni oz. če je, je za domačimi stenami.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Pa dobro - in kaj če je? Boš srečen spal? Kaj spremeni to? Sploh v primerjavi z gripo. Si resno umivaš roke? Si cepljen proti gripi?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ne morš vs gripast kolesa vozt. :bonk:
bhLQtbKsB5Hnych7go4QJ0cr9w0riZbhuIH8TiWR1Is9fvuK_mthbW15LQLaMLM3DsGZwn0q59hqNs73dZYG8nSRqCCo5d0ZLIK9kfZkBiQESjEGhaT0yi8qglSKth4sFR_qoVY
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Samo dokazuješ, da pojma nimaš zakaj se gre in zakaj karantena. Če se bo virus obdržal, se bo obdržal v bolj blagi obliki in takrat bo gripa verjetno spet bolj ubijalska kot tole. Ali je po tvojem cilj virusa ubiti gostitelja? :) jao