Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
migranti so še vedno tam kjer so bili pred corono. Verjetno jih je nekaj šlo naprej, nekaj nazaj... ampak očitno niso več tako pereč problem.

Ne skrbi, ko bo šla mimo corona in vse o novi vladi, bojo spet miganti aktualni.

Pa na Šiškolta in Vardo ne pozabit. Očitno niso več grožnja demokratični pravni državi glede na to kako je vse tiho o tem :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in Gavran

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Migranti živčno čakajo nekje v gozdu, da se situacija s corono pomiri, da bodo meje znova odprte.

I call this bullshit. Migrantov zaprte meje ne ganejo. Edino, če jih je morda premalo v kolikor jih je corona že kaj pokosila? :sprasujemse:

DovoljVelikeMaseMigrantovNičNeUstavi.press
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.201
113
sotor 1.png


Zaenkrat je odvzem brisov v šotoru, dobijo pa kontejnerje.

V Slovenj Gradcu so pripravili ogrevana kontejnerja (bivalni + WC) za štiri, ki so se vrnili z ladje Diamond Princess. Zaenkrat niso zboleli.

slovenj gradec.png
 
  • Wow
Reactions: navlixx

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ok, eno vprasanje...zbolis, klices dohtarja, ti rece, bodi doma. In pol? Te pride kdo testirat? Recimo, da imas virus, noben te ne testira, stevilka okuzenih nula....a ti bolan....?
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
818
493
63
Ok, eno vprasanje...zbolis, klices dohtarja, ti rece, bodi doma. In pol? Te pride kdo testirat? Recimo, da imas virus, noben te ne testira, stevilka okuzenih nula....a ti bolan....?

Verjetno se zdravijo simptomi, se pravi na začetku dokler je bolezen blaga dobiš stvari za zbijanje vročine ipd. kar dobiš v primeru pljučnice. Če se stvar poslabša, če težko dihaš, ti pade kisik v krvi, potem ukrepajo dalje in te po potrebi odpeljejo z rešilcem ali črnim mercedesom z zatemnjenimi šipami.

Ampak to je moja laična razlaga.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Verjetno se zdravijo simptomi, se pravi na začetku dokler je bolezen blaga dobiš stvari za zbijanje vročine ipd. kar dobiš v primeru pljučnice. Če se stvar poslabša, če težko dihaš, ti pade kisik v krvi, potem ukrepajo dalje in te po potrebi odpeljejo z rešilcem ali črnim mercedesem.

Ampak to je moja laična razlaga.
Zanimalo ga je, kako vedo da nisi okužen Oz, da si če mu rečejo, da ostane doma.
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
818
493
63
Zanimalo ga je, kako vedo da nisi okužen Oz, da si če mu rečejo, da ostane doma.

Pljuneš v kozarček, pokriješ s folijo, napišeš gor ime in priimek in ga pustiš pred vrati. Mal preveč Dr. House gledam :cool:

Mal se zezam... ne vem kaj zganjate paniko - zaenkrat. Ko bo histerija in bo pri nas 500 okuženih od vseh 2 milijona prebivalcev, bodo vse to sigurno povedali po TV.

Preventiva ljudeki, preventiva!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in turbobitch
13. jul 2011
2.677
625
113
V Piacenzi je okužena nosečnica rodila zdravega otroka. Je tale prvi ki je "cepljen"?
 
Nazadnje urejeno: