Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Oakey tinpa so za hece. Pet
Kitajska v manj kot 14 dneh zgradila dve bolnišnici.

Vir: rtvslo.si

Kolk časa se je pri nas gradila pediatrična klinika? ene 5 let, pa še zdej ni vse ok?
Tukaj se vidi razlika med slovenskimi komunisti prisesanimi na zdravstveni sistem in pa kitajskimi komunisti...
Pediatrijo 5
Onko 10+

Sicer pa so Kitajci ki so gradili bolnico poslali ponudbo za drugi tir. Pravijo da so sposobni drugi tir izvesti v 48 urah.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Aha :valjamse:
14 dni in 5 let
Alkoholik, prosim...ne se blamirat. V Sloveniji si...tu smo sposobni navadni delavci zbrat denar za Krisa samo v 5 dneh. Ko se gre pa za posle, pa je zadeva.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx
I

Izbrisan uporabnik #9334

Preden boš pri nas dobil spremembo namembnosti zemljišča in gradbeno dovoljenje, bo preteklo 15 let.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

Oakey

Majstr
3. feb 2016
818
493
63
Bolnica iz "kontejnerjev" ali ne, še vedno so vse to postavili v 14 dneh in namestili vse možne diagnostične aparate, laboratorij itd., pač vse kar je potrebno za oskrbo pacientov.

Pri nas pa se stalno kvarijo CT/MR aparati in ti stalno prestavljajo termine na kasneje...dokler ni pač prepozno za zdravljenje. In na tak način skrajšujejo vrste. :bonk:

Ja, raje izberem bolnico sestavljeno iz kontejnerjev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in Matey

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
#LATEST Update! 15.Feb.2020 /
#Coronavirus Total Confirmed cases:
67,079 Total Deaths :1,525

#coronavirus Update! #Latest / 16.Feb.2020 Total #Confirmed cases: 69,256
Total #Deats :1,669
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
To pa zgleda zelo zakomplicirano. Ta virus ni naraven. narava si kaj tako zlobnega ni izmislila pa rečte kar koli.

Koliko različnih virusov pa si že videl pri delovanju, da lahko podajaš tako ekspertizo?

P.S. Prav vsi virusi delujejo na enak način kot tale. Vstop v celico, podtikanje svojega genskega materjala, da celica naredi kopije virusa, ter izstop novih virusov. So sicer določene razlike, a osnovno delovanje je pri vseh podobno.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in Peror

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Lahko tudi v sloveniji postavijo te kontejnerje. Ce je volja seveda. Zaenkrat pa pac vsem uatreza da se jebe in zavira

V sloveniji je problem postavit že ustrezno količino dixijev (skretov) za večdnevni dogodek z 10k obiskovalci (razlog: za tako količino "usposobljenega" ponudnika v sloveniji ni). Ko to doživiš (vsi dixiji ob 8h zvečer ko taglavno šele pride zafilani do roba in čez) potem bi tvojo izjavo o sposobnosti česa večjega vzel z rezervo! ;)
 
  • Wow
Reactions: navlixx