Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Prepričan sem, da na Kitajskem jedo tudi mrtve ljudi. In če je tako, je prav, da jih pandemija (skoraj) izbriše...

Govori se, da v Italiji noben Kitajc ne umre. Ne da jih požro, le nekdo drug prevzame njegovo identiteto. Zelo praktično.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Prepričan sem, da na Kitajskem jedo tudi mrtve ljudi. In če je tako, je prav, da jih pandemija (skoraj) izbriše...

Govori se, da v Italiji noben Kitajc ne umre. Ne da jih požro, le nekdo drug prevzame njegovo identiteto. Zelo praktično.
pojdi v italijo pa poročaj. trst imaš čisto blizu. če bo kdo uporabljal kitajske pismenke na alterju bo tvoja teorija potrjena in mi bomo vsi veseli
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Lažnive murgle. Kitajci mrzlično koplejo nova pokopališča.
Zajeta slika.PNG
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Najbrž so mojo objavo od včeraj zjutraj prebrali
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.317
113
Kaj zna gdo malo aproksimirat ali interpolirat no nekaj takega, koliko bo naslednji teden....

1580064484291.png
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Zdej je prilika za švercanje robe iz Kitajske. Noben na carini ne bo gledal.

Leta 1986 po prvem maju (černobil) je kolega pripotoval iz Kijeva, Je rekel da so na letališču cariniki samo vprašali od kje prihajajo, in ko so slišali so samo stopili stran in pomahali naj čimprej gredo. hehe pa so bili takrat časi ko so vsem vse prešnofali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
111012805.jpg


Koliko jih bo jutri hodilo z masko na obrazu?

 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
28.1 grejo američani ven:
We anticipate that there will be limited capacity to transport private U.S. citizens on a reimbursable basis on a single flight leaving Wuhan Tianhe International Airport on January 28, 2020 and proceeding directly to San Francisco
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
111012805.jpg
Koliko jih bo jutri hodilo z masko na obrazu?
...www.sanolabor.si/si/medicinski-pripomocki/negasoft-maska-z-elastiko-zelena ...
Jest hodim stalno že leta vse zime (1.11-1.4. nekako) zamaskiran naokoli :cheer: ... tudi jutri !
"Higienska Nevarovalna Maska" 5 kom 1,5 Eur Jezernik d.o.o Slo.Konjice ... (nabavljam v Agraria KP) - beat the price pro piece
... folk me sicer čudno gleda ... :evil: .. ma ...... moram gor dopisat (je bela) : " For Yours & Mine Protection " (kot v eni reklami za
prezervativ
e ) :evil: ...
------------------------------------
" ... The Truth Is Out There ..." :zardelalter:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zdej je prilika za švercanje robe iz Kitajske. Noben na carini ne bo gledal.

Leta 1986 po prvem maju (černobil) je kolega pripotoval iz Kijeva, Je rekel da so na letališču cariniki samo vprašali od kje prihajajo, in ko so slišali so samo stopili stran in pomahali naj čimprej gredo. hehe pa so bili takrat časi ko so vsem vse prešnofali.

Jaz tega ne verjamem. Rusi še en mesec po razkritju niso hoteli priznati, da je bilo kaj narobe.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Nevarovalna....Te bo ful zavarovala
Ne skrbi, stestiral brdo njih ... edina, ki traja dokler se vidno ne umaže z notranje strani (doma se posuši), ni večjega problema pri govoru, dihanju etc, ker ne nalega na usta, ustvari neke vrste "privat zračni žep" pred obrazom in ja, pomaga... pač ni "certificirana" kot varovalna-$$$ ...

Ona gori "kirurška" pa max 1/2 ure, pol je za v smeti (
komplet mokra od vlage pri dihanju ! in začne oteževat dihanje) . Na kirurgiji imajo klimatizacijo + antibacilne lampe za sterilnost prostora ... Služijo bolj za preprečitev direktnih kapljičnih infekcij z zdr.osebja pri govoru na operiranca, kot kaj drugega (razen prvih 20min) IMHO :zardelalter: ... cena pa seveda mora bit zasoljena :evil: ...
------------------------------------
" ... The Truth Is Out There ..." :zardelalter:
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Ne skrbi, stestiral brdo njih ... edina, ki traja dokler se vidno ne umaže z notranje strani (doma se posuši), ni večjega problema pri govoru, dihanju etc, ker ne nalega na usta, ustvari neke vrste "privat zračni žep" pred obrazom in ja, pomaga... pač ni "certificirana" kot varovalna-$$$ ...

Ona gori "kirurška" pa max 1/2 ure, pol je za v smeti (komplet mokra od vlage pri dihanju ! in začne oteževat dihanje) . Na kirurgiji imajo klimatizacijo + antibacilne lampe za sterilnost prostora ... Služijo bolj za preprečitev direktnih kapljičnih infekcij z zdr.osebja pri govoru na operiranca, kot kaj drugega (razen prvih 20min) IMHO :zardelalter: ... cena pa seveda mora bit zasoljena :evil: ...
------------------------------------
" ... The Truth Is Out There ..." :zardelalter:
Ti si čudn.
Idi med Kitajce oni z maskami po mestu hodijo.