Kia Stinger

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Heh, zanimivo brat komentarje...
Obstajajo avtomobili za različne ljudi in ne razumem ravno tega živčnega odnosa do Kie. Pač, ko vidiš, da nekdo primerja Stingerja s Panamero mu poizkušaš mirno razložit, da to ni avto za iste ljudi in če ne gre, se enostavno nasmehneš in greš naprej. Škoda časa.
To je isto, ko so pametnjakoviči deset let nazaj govorili, da je Superb pa A6 in da si bedak, če kupiš A6. Loool.
Pač, če nekomu zaradi tega gor stoji, naj. Ne vem zakaj se obremenjujete z njim. Za Nikija pa itak vemo, da je Kia PR trobilo in mora to po službeni dolžnosti izjavljat. Me zanima, kaj bi izbral, če ne bi delal na Kii in bi mu nekdo dal na izbiro Stingerja ali pa Panamero.:)

V glavnem, Kia se trudi it gor, kar je edino prav, glede na to, da gredo premijci dol... Za kupce je to le dobro, da imajo več izbire.:cool:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Pa ja, vsakemu svoje... a Đuro vozi Kio? Nameč čakam na skoke in gledam reklamo kjer glumi in na koncu izreče: Če bi bilo po mojem bi vsi vozili Kio. Zdaj pa me zanima, ni po njegovo in ne vozi Kie, torej žena nosi hlače in vozi....?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.955
9.095
113
39
MB
Heh, zanimivo brat komentarje...
Obstajajo avtomobili za različne ljudi in ne razumem ravno tega živčnega odnosa do Kie. Pač, ko vidiš, da nekdo primerja Stingerja s Panamero mu poizkušaš mirno razložit, da to ni avto za iste ljudi in če ne gre, se enostavno nasmehneš in greš naprej. Škoda časa.
To je isto, ko so pametnjakoviči deset let nazaj govorili, da je Superb pa A6 in da si bedak, če kupiš A6. Loool.
Pač, če nekomu zaradi tega gor stoji, naj. Ne vem zakaj se obremenjujete z njim. Za Nikija pa itak vemo, da je Kia PR trobilo in mora to po službeni dolžnosti izjavljat. Me zanima, kaj bi izbral, če ne bi delal na Kii in bi mu nekdo dal na izbiro Stingerja ali pa Panamero.:)

V glavnem, Kia se trudi it gor, kar je edino prav, glede na to, da gredo premijci dol... Za kupce je to le dobro, da imajo več izbire.:cool:

karkoli razlagat kijašu je pač isto kot 15 let nazaj karkoli razlagat hondašu :cool:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
To da se švaboljubci sekirajo, a Đuro vozi Kio, je pač voda na mlin Kie. :p
Imas prav, da jo v reklami vozi Đuro, pazi Đuro!!!!, je res voda na mlin Kie! Samo kaj ko ni vode... A Đuro je slučajno tukaj v našem SLO merilu kakšna huda faca? Vprašam samo...? Ker vse kao face so pobrali že ostali proizvajalci... :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Počasi me vozniki nemških "premium" znamk začenjajo spominjat na Applove vernike. Bog-ne-daj, da kdo karkoli primerja z njihovim uberwagnom, so takoj vsi užaljeni, ha ha ha. Res ne vem, kaj se počutijo tako ogrožene s strani rižotke, ki je namenjena čisto drugi ciljni publiki.

In to, da gre nekdo resno jemat primerjavo Stingerja s Panamero... ni za komentirat. Je pa za čestitat Kii za publiciteto, ki so si jo napravili s tem, da se poskušajo nekako prebit na tržišče v klasi športnih limuzin. Verjetno se toliko še ni govorilo o znamki, kot zdaj. In to so lepo izkoristili za lansiranje novega Ceeda.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Ravnokar gledal Stingerja na Top Gearu. Prav nič jim ni bil všeč. Prešlampasto narejen, pretežak, predrag.

Čisto v drugi luči pa se je pokazal I30 N. Nascal je GTI ja in Rory je celo rekel da bi ga imel doma (če bi imel garažo). Zaključek če si že želiš hitrega korejca, vzemi Hjundaja.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ravnokar gledal Stingerja na Top Gearu. Prav nič jim ni bil všeč. Prešlampasto narejen, pretežak, predrag.

Čisto v drugi luči pa se je pokazal I30 N. Nascal je GTI ja in Rory je celo rekel da bi ga imel doma (če bi imel garažo). Zaključek če si že želiš hitrega korejca, vzemi Hjundaja.

Humoristicno oddajo jemljes kot referenco o tem ali je avto dober ali ne? Svaka cast.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.955
9.095
113
39
MB
z lahkoto. če voziš tisoče različnih avtov si pač večja referenca ko alter web dirkač :cool:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
https://www.tvnow.de/vox/auto-mobil...utm_campaign=Ganze_Folgen&utm_term=auto-mobil


Pa spodaj 3 del stisnite in dozivite vrhunec ali pa poraz svojega življenja

Ja, vse jasno, v štartu iz mesta ga je Panamera spičila, od 150-200??? dalje pa se že pozna razlika v konjih... Če sem prav videl 40 konjev razlika. Ampak realno, who cares v povprečju kaj se sploh dogaja do 200 dalje? :) Sicer pa kot smo že rekli, nihče ničesar ne oporeka Kiji, dobra igrača!