Kia Stinger

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Nekaj za vse Kij-aše, pa dajte si sline obrisat
evil.gif


https://siol.net/avtomoto/novi...-460221?image=6
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Dobro hec na stran.... sprejšnji Ceed je bil po obliki bruh ampak dobro, vsi vidimo, Kia napreduje tako oblikovno in tehnološko. Torej... če je po njihovem TO TO za naslednjih 5-6 let potem se mi pa res smilijo. To je konkurenca prihajajočemu Golfu 8?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
"Opozorilo pred naletom pešcev bo doplačljivo."

ja ravno tole bo slovenec z minimalcem komaj čakal da si doplača.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
Čez 2 leti bo tole z analognimi števci konkurenca samo še daciji. Pa še tam bi znal kak facelift obrnit zadevo daciji v prid.

Lahko bi vsaj obliko dali delat tistim, ki so narisali stingerja.
 

Zebdi

Fizikalc
11. dec 2017
434
137
43
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
Čez 2 leti bo tole z analognimi števci konkurenca samo še daciji. Pa še tam bi znal kak facelift obrnit zadevo daciji v prid.

Meni so analogni števci prej prednost kot slabost...
grin1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
No ja, ti digitalni števci so tako... ko sem imel nekaj dni novo E klaso na testu sem prvih nekaj ur bil davdušen (ker je pač nekaj drugega), na koncu pa ugotoviš da sploh ni neke fore ali prednosti v tem. Na koncu ko sem bil cel dan v avtomobilu je bila stvar že rahlo moteča ker ti števci vsega dreka opozarjajo, sporočajo in izrisujejo tako da sem si polovico števcev na koncu (desno stran) čist izklopil. Je pa fajn da imaš med števci čim večji pregleden ekran. Prav tako neumnost ki jo imam na Audiju, je navigacija med števci. Kdo sploh to uporablja? Če pa imam 20cm desno večjo in dost bolj pregledano navigacijo...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
No ja, ti digitalni števci so tako... ko sem imel nekaj dni novo E klaso na testu sem prvih nekaj ur bil davdušen (ker je pač nekaj drugega), na koncu pa ugotoviš da sploh ni neke fore ali prednosti v tem. Na koncu ko sem bil cel dan v avtomobilu je bila stvar že rahlo moteča ker ti števci vsega dreka opozarjajo, sporočajo in izrisujejo tako da sem si polovico števcev na koncu (desno stran) čist izklopil. Je pa fajn da imaš med števci čim večji pregleden ekran. Prav tako neumnost ki jo imam na Audiju, je navigacija med števci. Kdo sploh to uporablja? Če pa imam 20cm desno večjo in dost bolj pregledano navigacijo...

Eh, za vse to je itak najbolj uporaben HUD. HItrost, tempomat, navigacija (ko je treba), telefon, radijske postaje (tudi to ko je treba). Vse ostalo je samo moteče. Jaz na klasičen števc pogledam vsakih 100km.