Kia Stinger

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Spregledal. Dobra... večina ljudi itak naredi več kot 14 k letno.
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik afroC pravi:
Ampak še vedno dober dokaz, da se plača le imidž, ne pa tudi kvalitete. Vsak low budget avto bi imel manj ali največ toliko okvar.

Noben ne govori o kakšni posebej hudi kvaliteti saj pa Nemci nikoli niso bilo na lestvici kvalitete na vrhu? O čem ti to govoriš sploh?
bonk.gif
Vedno so bili v sredini ali od sredine dol. Jasno da plačaš imiđ, fine materiale, udobno vožnjo. Stojim pa še vedno za tem da je treba avtomobile primerjat po rangih, z enako opremo, enak način/stil vožnje da lahko dobimo realne rezultate.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik afroC pravi:
Ampak še vedno dober dokaz, da se plača le imidž, ne pa tudi kvalitete. Vsak low budget avto bi imel manj ali največ toliko okvar.

Enako kot da bi se kurčil da imaš uro iz Kika za 15€ in je 50m vodotesna, a z Rolexom te je dobila jutranja rosa in je prišla not vlaga
evil.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik afroC pravi:
Ampak še vedno dober dokaz, da se plača le imidž, ne pa tudi kvalitete. Vsak low budget avto bi imel manj ali največ toliko okvar.

Noben ne govori o kakšni posebej hudi kvaliteti saj pa Nemci nikoli niso bilo na lestvici kvalitete na vrhu? O čem ti to govoriš sploh?
bonk.gif
Vedno so bili v sredini ali od sredine dol. Jasno da plačaš imiđ, fine materiale, udobno vožnjo. Stojim pa še vedno za tem da je treba avtomobile primerjat po rangih, z enako opremo, enak način/stil vožnje da lahko dobimo realne rezultate.

467716-post_slo.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik ginek pravi:
Jaz bi tudi raje vzel N30 v primerjavi z Golfom. In Stingerja pred BMW/MB za isti denar.
Jaz pa Stingerja ne (razen morda tamočnega RWD). Pa sem ga vozil, za razliko od večine tu, ki ropotajo o njem.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik ginek pravi:
Jaz bi tudi raje vzel N30 v primerjavi z Golfom. In Stingerja pred BMW/MB za isti denar.
Jaz pa Stingerja ne (razen morda tamočnega RWD). Pa sem ga vozil, za razliko od večine tu, ki ropotajo o njem.

Nimas pojma, oni so pa prebrali vse forume in pregledali vse teste na youtube!!!! Kaj pa zdaj?
grims-1.gif
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik ginek pravi:
Jaz bi tudi raje vzel N30 v primerjavi z Golfom. In Stingerja pred BMW/MB za isti denar.
Jaz pa Stingerja ne (razen morda tamočnega RWD). Pa sem ga vozil, za razliko od večine tu, ki ropotajo o njem.

Jaz sem mislil, da se samo o ta močnem RWD pogovarjamo, sa je ravno ta izpostavil Stingerja.
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Nimas pojma, oni so pa prebrali vse forume in pregledali vse teste na youtube!!!! Kaj pa zdaj?
grims-1.gif

Ti očitno druge sodiš po sebi. Nasploh se mi zdi da si eden tistih, ki hoče bit v družbi najbolj glasen in vleče na dan primitivne šale. Zdaj pa nič.
grims-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Kako misliš "zdaj pa nič" ? A ti še zaplešen? Morda kaj zapojem? Te na kosilo peljem?
hysterical-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik ginek pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Nimas pojma, oni so pa prebrali vse forume in pregledali vse teste na youtube!!!! Kaj pa zdaj?
grims-1.gif

vleče na dan primitivne šale.

Ja kaj pa naj? Nismo vsi tako uglajeni kot ti, nekateri smo pač primitivni torej posledično tudi primitivne šale
wink-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik ginek pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik ginek pravi:
Jaz bi tudi raje vzel N30 v primerjavi z Golfom. In Stingerja pred BMW/MB za isti denar.
Jaz pa Stingerja ne (razen morda tamočnega RWD). Pa sem ga vozil, za razliko od večine tu, ki ropotajo o njem.

Jaz sem mislil, da se samo o ta močnem RWD pogovarjamo, sa je ravno ta izpostavil Stingerja.
Hja ... Videt je, da se bo večinoma 4WD prodajal ... ALi pa celo dizelj ...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Zanzibar pravi:
Zakaj? Lahko kaj več o tem?
Aja... Pa nimam namena kupit avta za 15+ k€
smile-1.gif

Vozil 4x4 becinarja. Glede na to, da ne nudi nobenega huliganstva, je za neko hitrejšo štirikolesno gnano športnejšo limuzino hudo povprečen. Je cenejši, ampak vseeno ... Ni recimo nekega užitka kot je v Giulii Veloce.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik ginek pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik ginek pravi:
Jaz bi tudi raje vzel N30 v primerjavi z Golfom. In Stingerja pred BMW/MB za isti denar.
Jaz pa Stingerja ne (razen morda tamočnega RWD). Pa sem ga vozil, za razliko od večine tu, ki ropotajo o njem.

Jaz sem mislil, da se samo o ta močnem RWD pogovarjamo, sa je ravno ta izpostavil Stingerja.
Hja ... Videt je, da se bo večinoma 4WD prodajal ... ALi pa celo dizelj ...

v EU ja, se mi pa zdi da ciljajo predvsem na kupce v USA, kjer pa so želje precej drugačne