Kia EV6

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.142
5.753
113
pri taščici
Ga pa zamenjas pa v prijavo napišeš to za pogoj za sprejem delovnega mesta. Pa se vsaj 11kw polnilnica da se bo med sihtom napolnil..
Oziroma predlagas v sedanjem sihtu da ti kupijo električni sluzben avto (nizja boniteta). Pa upas da ne bodo izdali rfid kartic na ime za.polnjenje. ker potem bo s takim avtom nekaj narobe . Porabo 100kwh na 100km
 
  • Haha
Reactions: ales85

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Je treba razmišljat dlje od kemičnih baterij in električnih avtov recimo za shrambo električne energije iz solarnih in veternih virov. Ali pa za splošno izravnavo špic.
Npr:


 
  • Všeč mi je
Reactions: futuristic

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Danes so me spet klicali, da če želim jo v januarju dobim za okoli 2,5 ure. No to bo že boljše :)
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Danes so me spet klicali, da če želim jo v januarju dobim za okoli 2,5 ure. No to bo že boljše :)
Jaz tudi ciljam na januar, bom še videl. Kakor sem videl, rabiš ogromno dodatkov, da pride avto ven tako, kot ga želim (funkcionalnosti). Cena pa mi potem ni več sprejemljiva za tak avto. Bomo videli...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.142
5.753
113
pri taščici
Ne razumem te njihove prodajne strategije.
Za avto, katerega se zanimasm ve prodajalec manj kot potencialni kupec.
Pa nimam pojma o asistencnih sistemih, samo čee jih že kupujem jih želim sprobat.
Pa je to to precej tezko, razen ce vse tiste gumbe na volanu in okoli njega sam nastudiras s pomocjo googla, yt....
Tistih 20 minut z ev6 brez spremstva (do sentjakoba pa nazaj) pa tudi ni bil nek presežek. Komaj mi je uspelo utišat radio, do nastavitve ventilacije se nisem prisel do konca voznje.
V salonu se potika 10 prodajalcev, pa ne znajo vsakega "specializirat" za model in dva avtomobila, da bo potem potencialnim strankam z rokava stresel navodila za uporabo posameznih gumbov, da bo vedel razlike med paketi opreme, da bo vedel.....
Tako pa testni avto star mesec ali dva ob nekoliko bolj dinamicnem pospesevanju iz krizisca pokoplje, pa izjavi da je to zato naredil ker so na njem stare gume.
WTF, kdo ima koga za norca?
200konjev pac ne spravis na prednji pogon niti na suhi cesti brez vmešavanja ASR.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Verjetno preveč pričakuješ. V SLO se beseda Storitev ne piše tako. Kaj šele Poprodajana Storitev. Prodajalec, ki je včeraj prodajal kopalniško opremo, danes prodaja Kie in Volve, jutri pa bo v Hervisu prodajal smuči.