Kerga Nuvija se najbolj splača ali kaj podobnega?

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Zdej je že tok teh Garmin Nuvijev uzun, da nevem več kaj se cenovno najbolj splača, mal sm gledu te primerjave pa to, večinoma je razlika v zaslon(, ki je widescreen pr 200/250 W, ter 600 seriji), TMC reciverju, MP3 playerju, BT Handsfree za telefon, FM Transmitterju in če zadeva govori pri navigeranju še imena ulic, ter v velikosti internega pomnilnika, nevem pa kere od teh so dejansko uporabne. Glede widescreena mi zgleda ql, nevem pa kaj je dejansko bolš za navigacijo, TMC je najbrž dobr met (a to kej fukncionera po SLO, HR,...), zdej MP3 mi ni nuja, ker bo v avtu MP3 player, je pa fajn če že je, zdej tole prostoročno prek BT-ja me vleče, vseen se mi zdi pa škoda zarad tega kupvt naprimer enkat dražji model, kar se tiče FM transmitterja me predvsem zanima kvaliteta zvoka in kok je dobr zvok iz original zvočnika, glede izgovarjanja imen ulic pa vi povejte če kej pomaga, ozeroma če se splača met, za pomnilnik pa tud nevem kok je dobr da ma, ozerooma če se kje bol splača pol SD nabavt. Pa zanima me še kako je s priloženimi kartami, a je to odvisno samo od modela do modela al je bl od prodajnih akcij, rd bi meu pa Evropo s Slovenijo, Hrvaško, itd.
Tko da me zanima kaj vi mislte kaj se najbolj splača nabavt, mogoče tud kej konkurenčnega, čeprov sm zaenkrat gledu bl Garmine, šlo bi pa za nakup v naslednem mescu, mescu pa pol.
 

fritz

Fizikalc
26. jul 2007
358
27
28
odvisno kolk mas denarja
cheer.gif
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.393
4.387
113
49
Na sončni strani ALP
Hmm.. Odvisno kaj rabiš...
smirk-1.gif


- samo navigacija, potem serija 2xx
- poslušanje MP3, potem serija 3xx
- BT in TMC, potem 360/660
- večji displej, serija 2xxW/6xx

Vsi pa imajo enake karte in POI. Kot tudi SLO vodenje in menuje.
Sedaj pa se sam odloči, kaj rabiš imeti. Vsi te pripeljejo do cilja...
aplauz.gif


TMC pa še nekaj časa ne bo deloval pri nas. Se ne znajo zmenit, kdo bo vodil
projekt, da bi naredili projekt, kako postaviti projekt za uporabo TMC...
Nekaj v tem smislu... Sem nekje prebral...
stupid-1.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ok hvala bomo vidl zdej kaj se rab pa kaj ne, ker je ubistvu to za fotra.
Drgač pa kokr gledam nobenga nism zasledu da ma Adria Route gor, je sam Evropa pa nekje Amerika, pol to pomen še dodatnih 110€ za AR.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.393
4.387
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:Drgač pa kokr gledam nobenga nism zasledu da ma Adria Route gor, je sam Evropa pa nekje Amerika, pol to pomen še dodatnih 110€ za AR.

točno

na mašinah sta podrobna samo MB in LJ.
za resno rabo v SLO je za 1x še nujen AR.

GL pri izbiri
cool-1.gif
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Jaz osebno bi vzel 360. Ima vse kar potrebuješ + BT. Zaslon se mi zdi, da je čisto dovolj velik za normalno uporabo imaš pa še možnost MP3 in pa ne potrebuješ vgraditi naprave za prostoročno telefoniranje. Če slednjo že imaš ali uporabljaš, je logična izbira 350.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Ne kompliciraj. Vzami najcenejšega, recimo Nuvi 250, pa obvezno še Adria Route. Brez dobrih kart je še ne vem kak GPS neuporaben.

Ogo