Kdovamlaže HIGHlights....

jest5

Guru
18. avg 2007
19.666
1.698
113
Veliko "levih" je konceptualno proti odnosu levice do ekonomskih vprašanj, pa sploh tega ne vedo.
Newsflash.
Redki so ljudje, ki so popolnoma desni ali popolnoma levi. Večina jih je sredinskih z zamikom v levo/desno.

P.S. Če smo že pri tem, še najbolj zakrknjeni desničarji na tem forumu so navdušeni nad določenimi levimi idejami :fredi:

• Všeč mi je
Reactions: bizi

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
33.407
2.590
113
Tale tvoj post.....in pa tvoj nad tem mojim.

Resno me zanima, kaj je tvoj doprinos v to temo? Ker limat YT filmčke al pa tweete kot je zgornji zna vsak.....kaj si pa hotel stem povedat, kaj si spoznal s tem pa noben ne ve....

Tko da prosim, da ne limaš linkov vsepovprek če ne prideš vn z kako ugotovitvijo!!!

Denis

Guru
22. jul 2007
22.381
2.018
113
Še najbolj takrat, ko bi jim kaj padlo v malho. :cool:
Glede na to, da ste levi na silo pokradli cisto vse uspesne firme in je to itak prevec dramaticno, da bi se malhe omenjalo zraven...in da se v zadnjih 20 letih stvar kar ponavlja (na sreco brez nasilja), mors bit res odlicn karatker pa pol, da omenis malhe pa desne. Bravo ded.

bizi

Guru
21. nov 2007
16.931
1.941
113
Kočevska
Glede na to, da ste levi na silo pokradli cisto vse uspesne firme in je to itak prevec dramaticno, da bi se malhe omenjalo zraven...in da se v zadnjih 20 letih stvar kar ponavlja (na sreco brez nasilja), mors bit res odlicn karatker pa pol, da omenis malhe pa desne. Bravo ded.
Imaš prav. Na desni je v glavnem padlo v eno malho! :valjamse:

2. okt 2007
1.754
698
113
Najbolje je da poleg kdonamlaže kdaj prebereš tudi kako Mladino....dnevnik!

Al pa da ti poleg Mladine...Dnevnika...tud kak kdotilaže pogledaš.

To poleg da je najbolje....je še demokratično....in politično zdravo...
Najbolje je iti ven na zrak, kot pa se obremenjevat z levim in desnim sranjem.

In če še kdo misli, da politiki (vstavi poljubno ime) delajo v dobro ljudi se prekleto moti. Vsak si mora svoje življenje poslat sam, v tej državi ali pa v tujini.

• Všeč mi je
Reactions: Matey

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
33.407
2.590
113
Najbolje je iti ven na zrak, kot pa se obremenjevat z levim in desnim sranjem.

In če še kdo misli, da politiki (vstavi poljubno ime) delajo v dobro ljudi se prekleto moti. Vsak si mora svoje življenje poslat sam, v tej državi ali pa v tujini.
Mnja....

Potem se ti pa zgodi da kogarkol vprašaš kaj si misli o kandidatu X...

Neeee kje pa....jaz ga gledat ne morem...soseda pravi isto..

Prideš iz sprehoda....in evo ti ga na...

• Haha
Reactions: haloski_pepek

Demz

Guru
15. avg 2010
12.521
2.517
113
Praviš - levi?
DEMOS je bil desni, pa je prav on sprožil lastninjenje na vsak način, samo da se bo "olastninilo".

Dragi otrok, (vsaj pogovarjaš se tako), ne zlorabljaj terminov levo - desno kar brez glave.

Direktorji, ki jim je bilo poklonjeno lastninjenje brez meja, torej tistega kar so naši očetje 50 let skup spravljali z udarniškimi sobotami ali šihti ali samoprispevki itd, so bili čisto prvi ki so se začeli javno prikazovati ob nedeljah pri maši. Zato se nikar ne norčuj in laži samemu sebi in celemu svetu :gorjaca: !

Demz

Guru
15. avg 2010
12.521
2.517
113
Lastninjenje na vsak način - kar v zgodovino Alterja poglejmo, obstaja od leta 2007, prej pa Mobisux, pa poglejmo in dokažimo, kdo je zagovarjal "lastninjenje na vsak način", samo da se olastnini, samo da ne bi bilo premoženje državno. Kpl. desnica ! :mad:

Izgovor pa otročji, da bolj ne more biti. Češ : "Država kot lastnik ni dober gospodar, torej tovarno pokloniti pravkar aktualnemu direktorju, on najbolje ve kako gospodariti" . :nigladek::nigladek::nigladek:
Namesto da bi uzakonili odgovornost kot smo jo že nekoč imeli in kot jo imamo v realnem sektorju. :gorjaca:

Denis

Guru
22. jul 2007
22.381
2.018
113
Praviš - levi?
DEMOS je bil desni, pa je prav on sprožil lastninjenje na vsak način, samo da se bo "olastninilo".

Dragi otrok, (vsaj pogovarjaš se tako), ne zlorabljaj terminov levo - desno kar brez glave.

Direktorji, ki jim je bilo poklonjeno lastninjenje brez meja, torej tistega kar so naši očetje 50 let skup spravljali z udarniškimi sobotami ali šihti ali samoprispevki itd, so bili čisto prvi ki so se začeli javno prikazovati ob nedeljah pri maši. Zato se nikar ne norčuj in laži samemu sebi in celemu svetu :gorjaca: !
Preberi se enkrat moj post. Ti govoris o privatizaciji, jaz pa o tem, o cemer vem od pravih ljudi. Potem pa se moj podpis poglej, vzami si cajt.
Pa da se neos vzgal spet, SŽ so rumene, to se ve. Pa sem ri ze reko, da ne pij poleg racunalnila.