Kdovamlaže HIGHlights....

Demz

Guru
15. avg 2010
13.188
2.912
113
Nikakor ne zagovarjam Šarca, ker je bil njegov mandat totalni mimosun in kiks.

Toda - samo to ti bom rekel, Mr_Wolf , ker se pametnega delaš. Če se privoščljivo hahljaš ob tem bolanem intervjuju, ki je popolnoma raztrgan v kontekste, torej prefjukan in zlorabljen (nobena prostitutka se ne pusti takole prefjukati, zato pa vnaprej zaračuna), ...

- torej zares si glup kot kjuratz. Bolnik. Pa se imaš za pametnega.

Šarec se naj pa sam sebi zahvali, če se mu primitivci hahljajo. Kaj mu je treba v pogovoru, sploh pa snemanem, čustveno odgovarjati na provokativna vprašanja? Ker mu bodo primitivci v trenutku zgodbo raztrgali in zlorabili v kontekstih.

Glup kot kjuratz, da. :mad: Tisti ki se naslaja ob tem.

19. jul 2007
1.720
655
113
Nikakor ne zagovarjam Šarca, ker je bil njegov mandat totalni mimosun in kiks.

Toda - samo to ti bom rekel, Mr_Wolf , ker se pametnega delaš. Če se privoščljivo hahljaš ob tem bolanem intervjuju, ki je popolnoma raztrgan v kontekste, torej prefjukan in zlorabljen (nobena prostitutka se ne pusti takole prefjukati, zato pa vnaprej zaračuna), ...

- torej zares si glup kot kjuratz. Bolnik. Pa se imaš za pametnega.

Šarec se naj pa sam sebi zahvali, če se mu primitivci hahljajo. Kaj mu je treba v pogovoru, sploh pa snemanem, čustveno odgovarjati na provokativna vprašanja? Ker mu bodo primitivci v trenutku zgodbo raztrgali in zlorabili v kontekstih.

Ne bom se spuščal v politiko. Samo to kar sem obarval v tvojem citatu je modusl operandi slovenske medijske krajine. Zoran Jankovič je izjavil, da izjav za medije ne daje več, ker potem prispeve zmanipulirijo, s mediji se pogovarja samo še v živo.
Saj to je klasični pristop. poveš 3 stavke, prvega odrežejo, prikažejo samo dva in vse skupaj zveni povsem drugače.

Če daješ izjavo, mora vsak tvoj stavek stati sam zase. Se pravi, če citirajo samo en stavek, mora zveneti normalno, ne pričakovat konteksta, ker ga ne bo.
Javno nastopanje je kar kriza.

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
2.450
2.139
113
Demz , če ti tega kolerika in psihopata smatraš za material za PV samostojne države potem... ...saj veš kaj.
In ja, menda smo vsi hodili v SŠ in težko rečem kakšen % generacije je imel 6 popravcev (na lesarski!).
In takim "biserom" je, v "starih časih", ko še niso bili vsi občutljivi ko sto mater in so profesorji še imeli avtoriteto, kakšen od njih rekel tudi, da so "glupi ko ku.rac".
.
Če osebe s takšnimi kapacitetami smatraš kot primeren "material" za PV... ...domov si ga vzemi.
.
Si ga volil, pa te boli? :valjamse:

tomi

Guru
1. sep 2007
13.119
3.096
113
37
MB
Se ti ne zdi njegova retorika podobna? Jeza, zaljenje, potem pa opravicevanje, cez dva dni pa spet zaljenje, da nimamo doncica na forumu ki :)

• Všeč mi je
Reactions: cappy

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
12.311
1.703
113
Ne bom se spuščal v politiko. Samo to kar sem obarval v tvojem citatu je modusl operandi slovenske medijske krajine. Zoran Jankovič je izjavil, da izjav za medije ne daje več, ker potem prispeve zmanipulirijo, s mediji se pogovarja samo še v živo.
Saj to je klasični pristop. poveš 3 stavke, prvega odrežejo, prikažejo samo dva in vse skupaj zveni povsem drugače.

Če daješ izjavo, mora vsak tvoj stavek stati sam zase. Se pravi, če citirajo samo en stavek, mora zveneti normalno, ne pričakovat konteksta, ker ga ne bo.
To samo pomeni da veliki gospodarstvenik ni sposoben svojega PR-ja dat v roke nekomu ki ve kaj dela.

Zato da preprecis trganje iz konteksta se vsaka izjava dodatno snema. Ko pridejo novinarji na policijo po izjavo bo vedno zraven en iz PR ki se sam snema zadevo in ce bi bilo kaj manipulirano bi reagirali.

BuDi

Guru
6. sep 2007
4.822
784
113
Kaj mu je treba v pogovoru, sploh pa snemanem, čustveno odgovarjati na provokativna vprašanja? Ker mu bodo primitivci v trenutku zgodbo raztrgali in zlorabili v kontekstih.

Donald Trump in Janez Janša sta to ugotovila na težak način. Marjan pa še ni.
Tudi tisti, ki so se smejali iz konteksta iztrganim izjavam ameriških politikov še vedno tako kot Šarec živijo v ideji da so Dončiči in ne glupi kot kjuratz.

• Všeč mi je
Reactions: tomi

Demz

Guru
15. avg 2010
13.188
2.912
113
Donald Trump in Janez Janša sta to ugotovila na težak način. Marjan pa še ni.
Tudi tisti, ki so se smejali iz konteksta iztrganim izjavam ameriških politikov še vedno tako kot Šarec živijo v ideji da so Dončiči in ne glupi kot kjuratz.

Tudi on je v resnici glup kot kjuratz, če se je šel z neko novinarko takole sproščeno pogovarjat. Itak.

Toda ploskati nekemu novinarju, ker je iztrgal izrečeno misel iz konteksta in zmanipuliral zadevo do ogabnosti - to bi moralo biti kazensko preganjano. Novinarji se imajo za neko sedmo svetovno silo in dejansko so. Če pa lažeš - si navaden lažnjivec in nikakor svetel junak novinarski.

Ko pa še vidiš, koliko idiotov se potem hahlja taki manipulaciji, postane pa še bolj jasno, kake primitivne ljudi imamo. Namesto da bi zlagano novinarko mahnili po gobcu, se grejo hahljati njeni pubertetniški pogruntavščini :nigladek:. Dejansko - glupi kot kjuratz ! :mad:

tomi

Guru
1. sep 2007
13.119
3.096
113
37
MB
In enako dela IJJ...

vem da sem verjetno že tečen s tem vprašanjem, ampak odgovora pa še kar ni ...

zakaj se primerjaš z najslabšim možnim v vesolju? kaj je poanta tega? da niste nič slabši kot jajo ... če bi radi bli moralni in intelektualni kompasi sodobne družbe, bo treba malo več pokazat al ?

Gavran

direktor!
22. jul 2007
5.895
1.561
113
Nuku`Alofa

zakaj se primerjaš z najslabšim možnim v vesolju? kaj je poanta tega? da niste nič slabši kot jajo ... če bi radi bli moralni in intelektualni kompasi sodobne družbe, bo treba malo več pokazat al ?

Pa saj se primerjajo z boljšim, le priznati nočejo...

kajpace

Guru
6. nov 2018
2.917
1.426
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net

Se ne primerjam z njim...
Mi je pač malo več, kot cela levo-desna sranja, načel živc...
Poanta je, da bi SDS brez njega bil krasna stranka.
Poanta je, da bi brez njega Slovenija kaj veljala v EU.
Poanta je,. da ga je potrebno "zbrisat" iz vesolja...

Samo moje mnenje, ne se sekirat... :cool:

Denis

Guru
22. jul 2007
23.861
2.660
113
Poanta je, da bi SDS brez njega bil krasna stranka.
To je resnica. Zato pa penzija caka, pa klinika itd...
Poanta je, da bi brez njega Slovenija kaj veljala v EU.
To ne vemo, IMO ne kaj vec + poznal nas ne bi nihce (ja, bogi smo, fasizem pa orban pa to.. :evil: )
Poanta je,. da ga je potrebno "zbrisat" iz vesolja...
Ok, tak so delali vcasih, pa se o tem ni dobro menit tu, tako da wtf dude..

BuDi

Guru
6. sep 2007
4.822
784
113

cappy

Guru
8. apr 2010
6.081
2.839
113
1.Poanta je, da bi SDS brez njega bil krasna stranka.
2.Poanta je, da bi brez njega Slovenija kaj veljala v EU.
3.Poanta je,. da ga je potrebno "zbrisat" iz vesolja...

1. kaj pa mahnič, grims, krivc, jeraj, tanko, gorenak, černač? aja, sam še te, pol so pa res krasna stranka. :aplauz:

2. kaj pa smo do sedaj veljali? eden ni upal govorit, ena se je predlagala kar sama in pogorela, podkupljeni thaler, šarlatanka bulc, krizni lenarčič....?

3. ja bravo, to pa je genijalna rešitev.

• Všeč mi je
Reactions: Gavran

Demz

Guru
15. avg 2010
13.188
2.912
113
Že to zadost pove o nas. Dva milijona slovencev (kao), pa premoremo zgolj enega Janeza.

Ja ja, za gnoj kidat smo pa dobri. Tako kot smo se predstavili na Floriadi v Holandiji leta 2001. Cel svet nam ne seže niti do jajc.

Podobne teme