Kdovamlaže HIGHlights....

Denis

Guru
22. jul 2007
23.434
2.464
113
Spet zanimivo. Ce ne vidis, se valda niti ne zavedas, kaksni teleti delajo na rtvju, to kar nekaj po svoje spreobracajo. Dobro, da tomasic malo raztolmaci te lazi.
Ta oddaja bi se dobesedno morala imenovat Ne maram butlov.

• Všeč mi je
Reactions: GStar

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
34.286
3.065
113
Sem gledal včerajšnega....ko je roustal Repovža... :)

• Všeč mi je
Reactions: Spajky

Denis

Guru
22. jul 2007
23.434
2.464
113
Kaj ce bi en SDjevec gledal danes, bi se mu zmesalo ali ne? :evil:
Kaj se dogaja s Fajonko? Ni vec pri pravi?

Spajky

Majstr
7. jun 2017
2.121
470
83
Obala
.... lovilec zajca je vrgel ropotuljico v goščo ... zdej pa jo bi rad nazaj ... dobra danes :evil: , da o današnjem Faktorju_#561 s Tv3 niti ne govorim ... Brščič o "JJ-travmah" opozicije tudi dober :evil: ...

Denis

Guru
22. jul 2007
23.434
2.464
113
Ko desnicar gledas kdovamlaze in se ti lukec zasmili, potem si mislis, da si dober clovek :D

Spajky

Majstr
7. jun 2017
2.121
470
83
Obala
Vrhunsko danes, posebej še izjava nekega ravnatelja : >>kdo bo pa izvajalec samotestiranja (otrok)...<< ... in @nemarambutlov pravi, bo nabavil nekaj kur in lisico, da jih bo čuvala ... :valjamse: ...

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
34.286
3.065
113
Isto sem včeraj razmisljal....mislim da je bil prispevek po dnevniku?

Nikjer nobene drame....vsi členi v verigi z odgovornim pristopom.

Intervjuvana mama je še rekla...zjutraj otroka oddam....na poti v službo (cxa 15min) dobim sms če je mala pozitivna....in potem pač obveščamo naprej (delodajalec/sorodniki/itd)

Kje MI živimo :(

sajkek

Guru
16. mar 2008
24.491
2.392
113
Kje MI živimo :(
v slovenskem filmu

in takole osebno mislim, da so pri tem večnem nezadovoljstvu največ krivi mediji in seveda vlada s svojim komuniciranjem. Zadaj so očitno hude zamere od 1991 dalje, in to se bo vleklo dokler vsi ti akterji ne umrejo, tudi penzion določenih novinarjev. Zamere in bonusi tu pa tam so preveliki. To smo ugotovili

ko vidiš stroko da itak ne ve kje je .STROKA, en dan tak drug drugače, že celo leto. Potem pa jih še na to rano gre drkat novinarji. Kaj si naj potem raja misli? JJ pa mora tu bit pametn in se pametno ter modro odločit... poleg vseh ostalih... Game over je bilo že februarja lani. Tako da...se ne čudim in se tudi ne sekiram. Lepo smo "doma" pa je to to.

še to dodam... policjski država ndzor, mediji itd....potem pa FBju ukradejo številke...vau. 2 dni mikrodrame...pa nobenga protesta pred FB stavbo ne vidim. Kakšnega levaka za svoje pravice?

netko

Guru
25. jul 2007
5.316
847
113
v slovenskem filmu

in takole osebno mislim, da so pri tem večnem nezadovoljstvu največ krivi mediji in seveda vlada s svojim komuniciranjem. Zadaj so očitno hude zamere od 1991 dalje, in to se bo vleklo dokler vsi ti akterji ne umrejo, tudi penzion določenih novinarjev. Zamere in bonusi tu pa tam so preveliki. To smo ugotovili

ko vidiš stroko da itak ne ve kje je .STROKA, en dan tak drug drugače, že celo leto. Potem pa jih še na to rano gre drkat novinarji. Kaj si naj potem raja misli? JJ pa mora tu bit pametn in se pametno ter modro odločit... poleg vseh ostalih... Game over je bilo že februarja lani. Tako da...se ne čudim in se tudi ne sekiram. Lepo smo "doma" pa je to to.

še to dodam... policjski država ndzor, mediji itd....potem pa FBju ukradejo številke...vau. 2 dni mikrodrame...pa nobenga protesta pred FB stavbo ne vidim. Kakšnega levaka za svoje pravice?
po vrsti:
mediji... odkar sem tukaj govorim da so navadna golazen in krivci za večino dreka
vlada... v konkretnem primeru pa še marsikje drugje ne komunicira niti pod razno tako kot bi morala!
dokler ne umrejo... ja pa jade eni so mrtvi že dolgo pa še zmeraj poslušamo pravljice obeh strani iz let 41-45 in pravljice predvsem ene strani o raju na zemlji med 45 in 91
stroka... zdej ko bi se morali in lahko bi se izkazali pa so podlegli, čemu so podlegli tudi sami ne vedo
novinarji golazen da ji ni primere bojijo se predvsem za svoje honorare in nič drugega
JJ sej ima point v večjem delu samo hudi bi moral v vsej svoji strateškosti se kontrolirat in biti dosleden pa bi imel večino
policijska država... je mnogo takih, ki bi jim dal z veseljem preizkusit policijsko državo
protesti... vemo kdaj se v naši državi protestira

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
2.778
1.018
113
po vrsti:
mediji... odkar sem tukaj govorim da so navadna golazen in krivci za večino dreka
vlada... v konkretnem primeru pa še marsikje drugje ne komunicira niti pod razno tako kot bi morala!
dokler ne umrejo... ja pa jade eni so mrtvi že dolgo pa še zmeraj poslušamo pravljice obeh strani iz let 41-45 in pravljice predvsem ene strani o raju na zemlji med 45 in 91
stroka... zdej ko bi se morali in lahko bi se izkazali pa so podlegli, čemu so podlegli tudi sami ne vedo
novinarji golazen da ji ni primere bojijo se predvsem za svoje honorare in nič drugega
JJ sej ima point v večjem delu samo hudi bi moral v vsej svoji strateškosti se kontrolirat in biti dosleden pa bi imel večino
policijska država... je mnogo takih, ki bi jim dal z veseljem preizkusit policijsko državo
protesti... vemo kdaj se v naši državi protestira
Mediji so kaki pač so, to vedo levi, desni, srednji, in tisti v oblakih

Pravljice producirajo predvsem eni, in to z razlogom, vse od 41 naprej pa še prej, zakaj vemo vsi pa tudi ti.
To je tudi point JJ.
Stroka je pa samo kamuflaža, kar je več kot očitno videti sedaj v koroni.

Podobne teme