Kdovamlaže HIGHlights....

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
32.781
2.293
113
Moram rečt, da do pred kratkim sploh nisem gledal te scene.......sedaj pa v luči levega fiaska z tem ĐejĐej pismom v EU sem bil slučajno prisoten, ko se je gledalo to.....in moram rečt da je tak.....proper humor :D Tak......za se kratkočasit v tej korona sceni!

Evo......danes bom izpostavil Fajonovo......res, ampak reeeees si želim , da ta ženska nekoč v kratkem prevzame SD in jo totalno potopi :D 1x za vselej....

Začne se @14:43..... :D

@16:21 :valjamse:

@17:36.....to je dobro pismo...poziv k sodelovanju (reče Slak).....potem pa.....izbruh BULLshita :valjamse::bonk:

skoraj 2 minuti je bruhala bullshit.....Slaku ni blo nič več jasno.....Tomčeva je na notr umrla in se izklopla....

@19:35.... :cheer:

Jaz sem si moral ta odsek 3x zavrtet nazaj......da sem dojel kaj je bilo sploh vprašanje...kaj pa je ona govorila :D

19:52-20:54...... :aplauz:

20:42...gospa Fajon kandidira za miSS sveta :aplauz:

22:02.......Fajonka je bila s5 fuLL of buLLshit....

23:20..... :srce: Slaku se že rola.....sam ne sme :D Mogoče Rajko Pirnat... :valjamse:

@25:42....zmagovalni zaključni govor :zmaga:

Skratka jaz močnooo upam da ta ženska pride na čelo SD......in tam izrine vse okol sebe.....in se razpoči kot kaka supernova v naši galaksiji....in dokončno potopi SD....naslednico KPS :D

• Všeč mi je
Reactions: ynos and koliko

jezek

Pripravnik
24. jul 2008
259
13
18
Tale zgodba s Fajon je mal sumljiva. Dvomim da se v SD nameravajo kar samorazpustit, pomoje se pripravlja kak velik trik.

Kamele0N

Osebje foruma
23. jul 2008
32.781
2.293
113
Pa ne vem....kakšen trik? Ob njej na momente še Mesec bolj kultivirano deluje...

• Všeč mi je
Reactions: poldo

Kamele0N

Osebje foruma
23. jul 2008
32.781
2.293
113
pa ne moreš tegla butla gledat, no :bonk: ker slabše pa bolj zmanipulirane oddaje pa res ne najdeš, no na Nori24...
Če pozorno prebereš...sem se osredotočil na Tanjo Fajon....in ne na njega...! Bom pa spremljal če kdaj upa vzet v obravnavo tudi desni pol....al samo po levem tolče.

Saj veš....ker sem tak...mal poseben.....pa me tud take stvari zanimajo....

• Všeč mi je
Reactions: koliko

luka51

Guru
16. avg 2007
9.254
1.385
113
Na 2:50 je lepo povedal. Ne verjemite kar vam govorimo mediji.
Tak da ma sploh smisel dalje poslušat?

Denis

Guru
22. jul 2007
21.897
1.786
113
Ne "slisite", kar vam pravi kamelci.

Ni point v oddaji, ampak v tem, kake je klatila fajonka. Cisto nekaj drugega, nepovezanega, slak pronicljivo gledal, ker mu ni blo najbolj jasno, tomceva pa res out and hybernate.
Kot da bi bla naprej naucena neke odstavke, ki jih vedno malo premesa.
Probaj pogledat, pa potem sinfaj tomasica, norotv, janso pa trumpa...

• Všeč mi je
Reactions: koliko and Kamele0N

tomi

Guru
1. sep 2007
11.873
1.846
113
36
MB
Ne "slisite", kar vam pravi kamelci.

Ni point v oddaji, ampak v tem, kake je klatila fajonka. Cisto nekaj drugega, nepovezanega, slak pronicljivo gledal, ker mu ni blo najbolj jasno, tomceva pa res out and hybernate.
Kot da bi bla naprej naucena neke odstavke, ki jih vedno malo premesa.
Probaj pogledat, pa potem sinfaj tomasica, norotv, janso pa trumpa...
to vse nima veze ker je blo na napačni televiziji.

koliko

Majstr
21. avg 2007
2.613
289
83
SV SLO
Sam res komedija, sploh če poslušaš odgovore. Tako sem odgovarjal v šoli, ko nisem imel pojma o tem kar mej vprašal učitelj. Lepo sem zamotal svoje neznaje v celofan in neumni učitelj je to kupil. Za trojko je bilo pa smo šli naprej....

• Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi and Kamele0N

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
2.219
784
113
Ko govori o vladavini prava oseba, katera se vlači po sodiščih, dosega nekaznovanost z zavlačevanji in izigravanji sistema pravne države, in ne z dokazovanjem nedolžnosti, je pri meni zaključil.
Z citati pisma iztrganih iz konteksta pisma in njegovega pomena v danem trenutku se pa tudi ne mislim razbijati glavo. Takih idiotizmov, ki jih stresa Fajonka pa najdeš pri JJ in njegovih malo morje, sam tu smo že navajeni na njih.

• Všeč mi je
Reactions: bizi

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.110
1.828
113
Meni je to žensko tako težko poslušat... Govori, pa govori in govori, pa nič ne pove, same neke fluskule in mašila. Tista primerjava z "miss world" je bila zelo na mesto. Dejansko začne namesto odgovorov na vprašanja vedno trosit neke "klobasarije". Podoben je tudi Matjaž Nemec. Sorry, ampak pred recimo 10 leti je imela SD bistveno boljši kader.

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.110
1.828
113
To se pa strinjam. Na levi in desni. Včasih kar težko izberem koga bi volil (pa že par mandatov to ni JJ, se mi je preveč zameril z nekaterimi potezami).

netko

Guru
25. jul 2007
5.027
679
113
Meni je to žensko tako težko poslušat... Govori, pa govori in govori, pa nič ne pove, same neke fluskule in mašila. Tista primerjava z "miss world" je bila zelo na mesto. Dejansko začne namesto odgovorov na vprašanja vedno trosit neke "klobasarije". Podoben je tudi Matjaž Nemec. Sorry, ampak pred recimo 10 leti je imela SD bistveno boljši kader.
najbolj mi gre pa na živce njeno moraliziranje

• Všeč mi je
Reactions: koliko