Kavni aparat za cca 600€

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
Iščem en kavni aparat za cca 600€, do sedaj laufa džezva, Dolce Guste kapsule, kafetiera.

Nekak imam v mislih
Siemens EQ500 za cca 615€
Philips EP5447 cca 640€
DeLonghi Dinamica cca 650€


Odprt tudi za druge predloge

Vzel bi ali pri Majdiču ali najdu na Idealo.de
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan
Iščem en kavni aparat za cca 600€, do sedaj laufa džezva, Dolce Guste kapsule, kafetiera.

Nekak imam v mislih
Siemens EQ500 za cca 615€
Philips EP5447 cca 640€
DeLonghi Dinamica cca 650€


Odprt tudi za druge predloge

Vzel bi ali pri Majdiču ali najdu na Idealo.de

nujno avtomatski ali tud ročka? delonghi dedica je okej za 1/3 tvojga budgeta. Ročke take malo bolj ehte zadeve la pavioni, lelit..ti so tud čez tvoj budget. napol profi roba
avtomatski delonghi ne morš falit, mogoče še gaggia, kako je z njo pri majdiču ne vem, je pa kar cenejša napram delonghiju, zaostaja pa prav dosti ne. Dobijo se tud ročke, cena tam med stotakom in kakimi tremi stotaki
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
nujno avtomatski ali tud ročka? delonghi dedica je okej za 1/3 tvojga budgeta. Ročke take malo bolj ehte zadeve la pavioni, lelit..ti so tud čez tvoj budget. napol profi roba
avtomatski delonghi ne morš falit, mogoče še gaggia, kako je z njo pri majdiču ne vem, je pa kar cenejša napram delonghiju, zaostaja pa prav dosti ne. Dobijo se tud ročke, cena tam med stotakom in kakimi tremi stotaki
Bi kr avtomatiko, da lepo sam prtisnem na gumb in to je to.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Iščem en kavni aparat za cca 600€, do sedaj laufa džezva, Dolce Guste kapsule, kafetiera.

Nekak imam v mislih
Siemens EQ500 za cca 615€
Philips EP5447 cca 640€
DeLonghi Dinamica cca 650€


Odprt tudi za druge predloge

Vzel bi ali pri Majdiču ali najdu na Idealo.de
Imam Bosch kavni avtomat.Uporabljam ga redno vsak dan leto in pol.Brez problemov deluje.Super kavo kuha,mleko odlično speni itd.5 vrst kave skuha.Res sem zelo zadovoljen z njim.Sem ga pa takrat dobil po super ceni.Iz 790 znižan na 360 eur.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Iščem en kavni aparat za cca 600€, do sedaj laufa džezva, Dolce Guste kapsule, kafetiera.

Nekak imam v mislih
Siemens EQ500 za cca 615€
Philips EP5447 cca 640€
DeLonghi Dinamica cca 650€


Odprt tudi za druge predloge

Vzel bi ali pri Majdiču ali najdu na Idealo.de
Točno tega imam.

 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.309
18
38
Ljubljana
nujno avtomatski ali tud ročka? delonghi dedica je okej za 1/3 tvojga budgeta. Ročke take malo bolj ehte zadeve la pavioni, lelit..ti so tud čez tvoj budget. napol profi roba
avtomatski delonghi ne morš falit, mogoče še gaggia, kako je z njo pri majdiču ne vem, je pa kar cenejša napram delonghiju, zaostaja pa prav dosti ne. Dobijo se tud ročke, cena tam med stotakom in kakimi tremi stotaki
A ni Gaggia v bistvu Philips? Oz. si delite veliko sestavnih delov (mlinček, kuhalna enota, UI)
 
A ni Gaggia v bistvu Philips? Oz. si delite veliko sestavnih delov (mlinček, kuhalna enota, UI)

nope, tisto je saeco...sta pa oba tako gaggia kot saeco bla kupljena od tujcev, saj sta vmes zašla v rdeče številke. Trenutno sta oba v lasti enega ita sklada, saeco dela bolj profi zadeve pa recimo kavne avtomate kot jih ima avtomatic servis (ga maš v ajdovskem eurospinu), pač višji rajng, gaggia pa nekako nižji rajng torej od ročka za cca 100 € do avtomatike za 1,5k €.

imata pa oba precej izdelkov made in italy
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.402
968
113
Obišči stran
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
A bi koga zanimala Jura Ena 5. Zadnje 3 leta mi leži doma… ko smo zapirali pisarno sem jo vzel.

cena? Hm kaj pa vem ene 300€