Katero navigacijo

turd_sandwich

Zelenc'
18. maj 2015
29
1
3
Ok na to pa nisem pomislil, da bi lahko imel tablico kot GPS napravo. Hvala! Tako lahko ubijem dve muhi na en mah :D. Kje pa imate tisti, ki uporabljate tablico namesto GPS-ja v avtu le-to običajno nameščeno? Če bi jo imel na vetrobranskem steklu bi zakrila kar precej vidnega polja.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.368
710
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
no, meni osebno je še vedno smešna ideja, da bi imel v avtomobilu 7 colsko tablo na šipi. Čeprav to vedno bolj pogosto videvam pri taksistih, se še kar ne morem navadit, da je to lahko "normalno". Ne samo da je smešno, lahko je celo nevarno, upoštevajoč tvoj zadnji stavek.
 

semnov

Pripravnik
19. feb 2009
189
17
18
Ne najdem prav primerne teme za moje vprašanje.
Kako bo, ko bo zaživela evropska navigacija. Kaj bomo takrat uporabljali, bo lahko ostal ta isti garmin? Je v pripravi kaj novega. Je smiselno počakati z nakupom?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.368
710
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
nič se ne bo zgodilo čez noč..Če rabiš navigacijo si jo kupi, zakaj bi čakal. Saj ne kupuješ nepremičnine
smile-1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Na dvoinpolmetrski + šipi se 7" kar izgubi, pa še not jo imam malo potegnjeno, da jo dosežem s prsti.
smile-1.gif

avtodompress
wink-1.gif


Drugače pa zaenkrat uporabljam v avtu 4,5" pa že komaj kaj vidim in ko grem na dolgo furo vzamem tablico in z ovitkom ravno lepo paše za menjalno ročico, naslonjena na sredinsko konzolo. V enem drugem avtu pa na poličko pred sovoznikom.
Ja saj vem, sedaj pa boste, da med vožnjo nimaš kaj dol gledat! To mi že moja skoz pravi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Za kampere je 7" minimum ja, da lepo vidiš.

Drugače pa se gleda le,ko naprava pove kaj pomembnega
 

semnov

Pripravnik
19. feb 2009
189
17
18
Janch, hvala za razmišljanje. Navigacijo že imam nuvi xxxx staro cca 5 let. Je že odslužila, 2 X me super vodila tudi po ZDA. Baterija je samo za minutko ali dve. Razmišljam, da bo potrebno nabavit kaj novega. Včasih išče in išče, satelite namreč. Drugače je super, natančna skoraj vedno. Mogoče pri kakšni akciji kupim novejšo. Sem si nekaj že ogledoval, samo ne vem, glede na 3 lokacije, ki so zame pomembnejše, se mi zdi, da ni tako natančno, kot je sedaj ta nuvi.
 

semnov

Pripravnik
19. feb 2009
189
17
18
Imam nuvi 775. Načeloma ni tako moteča ta slaba baterija. Nekoč sem ga vzel s sabo tudi ko sem šel peš po mestu. Sedaj ga lahko uporabljam samo v avtu.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.301
18
38
MB
Citat:
Uporabnik semnov pravi:
Imam nuvi 775. Načeloma ni tako moteča ta slaba baterija. Nekoč sem ga vzel s sabo tudi ko sem šel peš po mestu. Sedaj ga lahko uporabljam samo v avtu.
Če te zanima Nuvi 3490 me kontakiraj na PM.