Kateri zeleni čaj pijete?

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
ksz...

kako se te čaje kombinira z nizkim pritiskom. Jst potem takoj zakinkam, ko se zbudim imam pa ledeno mrzlo kožo.
stupid-1.gif
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Citat:
Uporabnik Shaban pravi:
Jst pijem CHA čaje.
Zelen, Črn, pa kako mešanico (trenutno Simply Organic zaradi Sivke)
wink-1.gif

No saj sam sem jih isto kupil v CHA, Citypark. Kateri zeleni pa so ti najljubši? Kakšni so pa črni čaji?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
ksz....

Po enem mesecu pitja zelenega čaja, sem opazu da mi pobira maščobe na trebuhu. (1l na dan, črtal sem pa kavo torej pri meni vsaj 4 na dan).

Poleti pa s športom nisem nič kaj velik dosegel, sedaj pa s samo čajem se je nekaj začelo dogajat. Jem pa še bolj "pacasto" kot sem poleti.

Kakšna teorija ?
sprasujem se.gif
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
NIč posebnega nisem občutil - beri škodljivega. Manj te dehidrira kot zeleni čaj(hladen dobro odžeja za poletje), odličnega okusa je, tako da ga pijem vsak dan.
 
Nazadnje urejeno:

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
koliko vrečk date za 1L čaja?

uporabite vrečko po 2x?

namakate jo po 3 minute?
 

EkoKaprica

Pripravnik
4. mar 2014
388
22
18
www.ogrevanje-hlajenje.net
Mi jih kupujemo v čajnici. Okus se ne more primerjati s tistimi v vrečkah. Bistvene razlike v ceni pa ni. Od tistih 10€ vsake 2-3 mesece pa tudi nikogar ne pobere.

Namaka se jih max 3 minute, kolikokrat pa se ena doza uporabi, pa je odvisno od vrste čaja.
 

dreejc7

Zelenc'
11. feb 2017
1
0
1
Sem verjetno malo pozen,

ampak ja, kot je večina uporabnikov že napisala sta med zeleni čaji gunpowder ali mate najboljši verjanti. Če želiš kaj bolj močnega so to črni čaji ali matcha zeleni čaj.

Za mene najboljši je matcha, ker ima še več zdravilnih učinkov, ker ga spijemo zmeletega in ne namočimo samo v vodo. Tukaj je povezava do matche, kjer si jo jaz kupujem, ker je iz Japonske (boljša kvaliteta kot kitajska) - https://matchaklub.si
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Citat:
Uporabnik dreejc7 pravi:
Sem verjetno malo pozen,

ampak ja, kot je večina uporabnikov že napisala sta med zeleni čaji gunpowder ali mate najboljši verjanti. Če želiš kaj bolj močnega so to črni čaji ali matcha zeleni čaj.

Za mene najboljši je matcha, ker ima še več zdravilnih učinkov, ker ga spijemo zmeletega in ne namočimo samo v vodo. Tukaj je povezava do matche, kjer si jo jaz kupujem, ker je iz Japonske (boljša kvaliteta kot kitajska) - https://matchaklub.si

e bejž no, ne ga srat
13.gif
 

iii

Pripravnik
1. avg 2007
458
7
18
Da mal obudim to temo...
Čaj (zeleni) sem namesto 5min pozabil ... in sem ga namakal 30 min. - Kaj naredite s tem čajem? Je kdo opazil, da je kaj drugačen?