Kateri pralni stroj

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Saj serviser je rekel, ko sem povedal da dam max 500€, da naj Electrolux/AEG vzamem, da je to kao isto. Zdaj sem našel en Electrolux za slabih 600 (smo že skoraj na dveh akcijskih Bekotih), ima pa 2+3 garancije če se prijaviš na internetu.

Bosch gledam po trgovinah pa v mojem budžetu ni glih nekih "sladkorčkov", ki bi si jih želel.

Pa še nekaj me je opozoril - težji je, boljši je in res so razlike skoraj 20 kg (od 50 - 70 kg) med čipšit in midlšit. :)
Najtežji pralni stroj od vseh je Miele 94 kg.Mislim,da ni zastonj tako težek.Jst sm plaču,da sta mi ga v 5 štuk prnesla dva mladeniča...Skor sta izdahnila :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Saj serviser je rekel, ko sem povedal da dam max 500€, da naj Electrolux/AEG vzamem, da je to kao isto. Zdaj sem našel en Electrolux za slabih 600 (smo že skoraj na dveh akcijskih Bekotih), ima pa 2+3 garancije če se prijaviš na internetu.

Bosch gledam po trgovinah pa v mojem budžetu ni glih nekih "sladkorčkov", ki bi si jih želel.

Pa še nekaj me je opozoril - težji je, boljši je in res so razlike skoraj 20 kg (od 50 - 70 kg) med čipšit in midlšit. :)
1693919818323.png
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
AEG mi je delal 8 let in preživel 2 otroka, nato crknila elektronika in bil je že nasplošno utrujen - ležaji, amortizerji.
Menjal za BEKO, ki je že v štartu dajal slabše rezultate, po dobrem letu nepopravljivo crknil, so mi vrnili denar.
Trenutno Electrolux, zelo zadovoljen, povsem drug svet kot BEKO.
BEKO je imel tudi vsaj 15kg manj od ostalih dveh, manj obratov centrifuge, bil glasen in plesal je po kopalnici.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
Najtežji pralni stroj od vseh je Miele 94 kg.Mislim,da ni zastonj tako težek.Jst sm plaču,da sta mi ga v 5 štuk prnesla dva mladeniča...Skor sta izdahnila :)
k nam je pripeljal hladilnik iz Bigbanga; bilo je treba novega v 1.nadstropje, po stopnicah, in starega odpeljat; imel je nek samohodni rudl za po stopnicah; samo šofiral ga je, brez matranja
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan