Kateri ponudnik najhitreje uredi priklop?

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.459
6.572
113
Prišlo je do krizne situacije, da zelo hitro potrebujem internet na lokaciji, kjer ni več telefonskega priključka. Je pa bil, tako da kabli so napeljani. V isti stavbi je tudi T2 tako da zadeve delujejo BP.



Logika mi veleval, da bo najhitreje priklop opravil verjetno siol/telekom. Opcija je še T2, Amis...ostali pa mislim, da odpadejo, ker potrebujem razvezan dostop.



Kakšne so vaše izkušnje, siol/telekom res najhitreje priklopi?
 
Nazadnje uredil moderator:

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
Noben!!!



Siol te ne je.. oni imajo 30 dnevi rok od podpisa pogodbe pa se slikaj. Mislim da pred tem rokom neboš rešo kaj dosti, razen če maš kake veze.
 
Nazadnje uredil moderator:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
kot je Focus rekel, siolu se nikamor ne mudi.

kolega je vzel trio paket pa je čakal skor 1mesec, pa so mu rekli da bo že čez 1 teden priklopljen.

jst sem doma šel s telekoma na siol, pa sem 1mesec čakal, da me je telekom odklopil t2 me je pa še isti dan priklopil.



kaj pa ta varjanta, da vsakemu pošljel pogodbo in kater prej pride pri tistmu ostaneš, pri ostalih pa skenslaš pogodbo? pozanimaj se če na tak način prekličeš pogodbo če te kej stane.
 
Nazadnje uredil moderator:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.459
6.572
113
Potem bom zgleda kar na T2 počakal, najcenejšo opcijo.

Medtem pa bomo zgleda morali životariti z Simobil umts dostopom
wink-1.gif
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik darjan pravi:Logika mi veleval, da bo najhitreje priklop opravil verjetno siol/telekom.

HUMORIST
grims-1.gif


Imam popolnoma enak problem kot ti .
Podal sem vlogo za PSTN(mislim,da je bilo vceraj en mesec) in se vsak teden oglasim v teleKomovi trgovini.Sami izgovori,obljube,vas bomo kontaktirali,....
Imam obcutek kot da beracim
d055.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.459
6.572
113
A celo za PSTN tako dolgo mučkajo? Hjao...

Kaj pa ISDN gre morda hitreje?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sem v prejšnjem mojem postu pozabil dopisat tudi za isdn izkušnje s telekomom.
ravno tako je trajalo 1mesec, pa še dlje bi, če ne bi dobesedno 14dni, vsak dan po 3x klical in jim težil. da ne govorim o tem, da sem skoraj vedno ko sem klical dobil drugačne informacije, da nekateri sploh niso vedel, da bi me morali priklopt in še bi se kak cukrček našu...

po mojih izkušnjah kar se telekoma tiče, če res nimaš veze prej kot v enem mescu ne boš imel nič
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.459
6.572
113
Ja samo nažalost je povsod telekom zraven, če se ne motim? No..razen pri kabelskih sistemih
wink-1.gif
 

protoncek

Pripravnik
6. nov 2007
37
0
6
Mengeš
www.protoncek.com
res je. Povsod je ozko grlo Telekom. In on diktira čas, kdaj bo napeljano. In kadar on reče da ni možno, potem ni možno nikjer, ne glede na ponudnika. Žal. Preverjeno praktično (pri nečaku)