Kateri ponudnik mobitel storitev?

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.066
5.748
113
blizu močvirne prestolnice
Pozdravljeni
Kot že naslov pove, bi oba z ženo spremenila paket in mogoče ponudnika. Sedaj sva oba na Telekomu jaz imam 2014, žena 2015 paket. S samo storitvijo sva zadovoljna, vendar cenovno je kar malo hudo. Nebi se vezala, to je pogoj, in še vedno bi imela kolikor toliko podobne pogoje. Se pravi vsaj 1000 enot vsega ( sms, mmc, prenos podatkov in klici). Do sedaj sva bila vedno na Telekomu, če drugi ponudniki nudijo podobne storitve kot imava midva pakete za manjši denar in da ni težav s signalom, bi šla tudi drugam. Sedaj pa prosim predvsem vas predstavniki raznih operaterjev za ponudbe. Lahko tudi na ZS.
Aja še osnovni podatek, vse skupaj se porabi tam okoli 600 MB v glavnem malo.
Pa brezskbni odpade ker je nateg, jaz hočem fiksno ceno,
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.414
5.913
113
pri taščici
Net in tv imas pa kje?
Modri paket se mi zdi konkurenčen, če nimaš veliko izbire na fiksni povezavi.
Kakšne so že cene tvojih sedanjih paketov?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Paketa sta okrog 22€ vsak, imata vključenih 2014/2015 enot. Ker je napisal tudi mmc (MMS) verjetno derivati BOBa odpadejo, saj tam MMsji niso vključeni...
Preveri lahko ponudbo SPARa, saj so na TS omrežju, s katerim je zadovoljen. Drugače pa je res najbolje kakšen paket vsega skupaj vzeti...
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.755
114
63
Greš na Izimesec in si urediš trajnik za plačevanje
zmaga.gif

Telekom omrežje
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.401
3.489
113
Še več telemach + druga kartica SIM je 15 eur + 10 eur.
Uporabljaš pa lahko omrežja Telekoma in Telemach.
Prav tako je kar nekaj uporabnih paketetov pri T2
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Izimesec in si zmagal.
Paket pa izbereš tistega, ki ti ustreza.
Omrežje je itak od Telekoma, tako da težav ne boš imel, če ti je sedaj delovalo.
Cena bo šla najmanj za polovico dol
smile-1.gif
.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.066
5.748
113
blizu močvirne prestolnice
Pozabil sem napisati da hočeva obdržati številki.
Hahzi ne mi o modrih paketih govorim o mobitel paketih.
Roberto, ja mms
Ostali hvala za predloge, sem pa razočaran nad tistimi iz simobila telemacha ali t2. Vam je vseno za keš?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Ostali hvala za predloge, sem pa razočaran nad tistimi iz simobila telemacha ali t2. Vam je vseno za keš?

Ne poznam primera, da bi kater operater preko foruma komu ponujal svoje storitve.
Še ena malo bolj poznana oseba je na svojem blogu nekaj jamrala in prosila operaterje, pa ne vem, kako se je izšlo.
Mene najbolj moti to, da če prideš k enem, da nima pojma o pogojih drugega. Da ti ne zna prodat zakaj je njihov paket boljši...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.795
1.930
113
najrajš na babi
Tako kot je nekdo že rekel Izimesec s (1500 enot za 6,9) ali izimesec M (2000 enot za 8,9 EUR). V vsakem primeru je več kot 50 procentov ceneje. Podpira tudi LTE 20/5 in SMS obvestilo o klicih ob nedosegljivosti. Veliko muzike za pameten denar.
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.414
5.913
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Pozabil sem napisati da hočeva obdržati številki.
Hahzi ne mi o modrih paketih govorim o mobitel paketih.
Roberto, ja mms
Ostali hvala za predloge, sem pa razočaran nad tistimi iz simobila telemacha ali t2. Vam je vseno za keš?
In zakaj ne ce imaš SiOL doma. Če pa ga nimaš potem pa res najbrž kak izimesec.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Pozabil sem napisati da hočeva obdržati številki.
Hahzi ne mi o modrih paketih govorim o mobitel paketih.
Roberto, ja mms
Ostali hvala za predloge, sem pa razočaran nad tistimi iz simobila telemacha ali t2. Vam je vseno za keš?

Ojla,
da ne bo izvzeta ponudba mojega delodajalca bom podal svoje predloge glede paketov:
BOB, ki ima plačljive mmsje a vseeno,..
za cenovno občutljive je najugodnejši bob, ki s ceno zmaga,.. super bob nudi 3000 min klicev v omrežja v Sloveniji, 3000 SMS in 3000 MB za slabih 11€
+ prednosti so odlično razmerje cena/količina
+ odlično Si.mobilovo omrežje
+ dostopnost LTEja
+ ni vezave
+ upravljanje naročnine na portalu
- sklepanje preko interneta
- manjko nekaterih storitev npr. sms zgrešeni klic, plačljiv MMS
- ni fizičnih trgovin in omejena izbira poceni aparatov
- ni monete

SIMOBIL ponuja več variant,..
1. vzame se paket SVOBODNI S, ki za 19,99€ ponuja neskončne količine klicev/sms/mms v Sloveniji 3GB prenosa podatkov v Sloveniji,.. plus je odprti LTE do 150/50 Mbit/s če presežeš količino prenosa podatkov se ti odpirajo dodatne plačljive količine prenosa podatkov po 250 MB,..

2. vzame se paket SVOBODNI M, ki za ceno 24,99€ omogoča neskončne količine klicev/sms/mms v Sloveniji 8GB prenosa podatkov v Sloveniji,.. plus je odprti LTE do 150/50 Mbit/s če presežeš količino prenosa podatkov se ti odpirajo dodatne plačljive količine prenosa podatkov po 250 MB,..
Poleg tega je v paketu vključenih 1000 min, 1000 sms in 1GB prenosa podatkov v EU na mesec. Ta paket omogoča tudi SIM za souporabo, ki za dodatnih 12€/mesec omogoča souporabo količin na paketu,..Na ta paket se lahko vežejo do trije taki dodatni uporabniki,..
V kolikor skleneš naročniško razmerje preko webhopa in izbereš elektronski račun si uprabičen do dodatnih 20€ poopsuta. Ob sklepanju v trgovini lahko poizkusiš srečo tudi z akcijo Ujemi popsut,..https://www.simobil.si/pomoc-in-informacije/akcije/ujemite-popust#acc-2212949

več na https://www.simobil.si/narocniski-paketi/svobodni

+ odlično omrežje
+ odprt LTE
+ cenovno ugodni telefoni
+ odlične storitve npr. zavarovanje aparata, fleksibilni obroki, nov aparat vsako leto, moneta
* upravljanje naročnine na

lpb
 
Nazadnje urejeno:

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.653
148
63
@Borovnica se je zares lepo potrudil. A en malenkosten detajl si kiksnil. Vem da nenamerno, a resnica je pravzaprav tvojemu operaterju v dobro. Cena Super bob paketa je 10.99€, torej slabih 11€.
Skupaj 9000 enot in najkvalitetnejše omrežje v Sloveniji.

Vsekakor moje priporočilo, če Izimesec S slučajno nima dovolj enot...

LP
 
Nazadnje urejeno:

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
885
64
28
34
Evo še T-2 - paket oranžni diamant

Internet
FTTH do 300/50 Mbit/s / VDSL 40/20

Ostalo
Horizont 10 GB
Telefonija

Prva telefonska številka

Brezčasni M

Televizija
Paket XL HD + 1 programski paket po izbiri

Akcijska cena paketa (vezava 24 mesecev) 52,99 EUR - redne cena 59,99 na mesec.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
@8888 glede telemacha si že dobil odgovor:

Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Še več telemach + druga kartica SIM je 15 eur + 10 eur.
Uporabljaš pa lahko omrežja Telekoma in Telemach.
Prav tako je kar nekaj uporabnih paketetov pri T2

To pomeni, da ti vzameš paket Še več za 15€, ki ima neomejeno sms, mms in klici, imaš še 5GB prenosa podatkov pri polni hitrosti LTE, vse kar pa je čez pa se ne zaračuna, ampak se samo hitrost omeji.
Imaš na voljo tudi spletno tv d3go in uporabo unifi, kar je v praksi javni wifi in je zelo uporaben.
Predlagam, da vzameš dodatno simko (za boljšo polovico) za 10€ mesečno in lahko enote iz paketa koristita oba.