kateri MP3 player

Domen

Pripravnik
24. jul 2007
207
0
16
Sem se zgubil v poplavi MP3 predvajalnikov in bi potreboval malce pomoci....

torej isecm mp3 player z naslednjimi lastnostmi:
- podpira play liste m3u
- majhen, a z zaslonom, na katerem se vidi naslov skladbe in izvajalca, zaporedna stevilka v playlisti,
- cas predvajanja,
- moznost hitrega skakanja po pesmi
- kvalitetne slusalke - po moznosti s upravljalcem na slusalkah
- ni nujno je pa zelo zazeleno da ima na samem predvajalniku sponko za hlace




???
confused-1.gif
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Hmm, nevem kaj ti predlagat za ta denar. Sploh pa pri nobenem predvajalniku za 100€ ne boš dobil kvalitetnih slušalk.

Okoli 100€ so razni Hyundai, imaš SanDiskovo Sanso, razne Teac-e, toplo pa ti priporočam da stisneš 100€ in si nabaviš Creativovega MuVo-ta ali Zen Nano V.
 

Domen

Pripravnik
24. jul 2007
207
0
16
pa deluje pri vseh teh igrackah playlista m3u ???

verjetno se bom odlocil kar za creativa ce le ima to opcijo ?
 
Nazadnje uredil moderator:

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Če podpira .m3u playliste, nevem, piši na Creative. Vem pa, da lahko enostavno in hitro narediš svoje playliste. Za ta denar je best buy po mojem mnenju. Sploh pa je velik plus to, da ga lahko polniš got USB ključ, se pravi brez posebnega programa.
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Creativovega MuVo-ta .


Muvota toplo odsvetujem, saj sem imel z njim težave, pa čeprav so mi ga vsi priporočali.. namreč priložene slušalke so prevelike, čez nekaj časa so mi pa itak crknile. Poleg tega se je še naredl, da mi ga ni zaznal noben komp. Ko sem ga pa razstavil in zaradi zgube živcev na koncu vrgel še po tleh, je le začel delat
smile-1.gif
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Vse je mogoče, verjetno pa je še vedno bil v garanciji. Imam 2 frenda, obem dela MuVo bp. Trem frendom pa se iPod stalno jebe. Pa ne da zdaj rečem, da je Creative super, Apple pa sranje. Napake imata oba, pa vendar mislim, da sta obe znamki zelo dobri.
 

Domen

Pripravnik
24. jul 2007
207
0
16
OK hvala vsem za pomoc, kot sem pregledal z sticom googlom je vse eno in isto, potem se bom obrnil na priznano firmo in ne bom kupoval kar nekaj... iPod se mi pa ne dopade prevec...
samo me pa vseeno nekaj zanima glede iPodov - ali jih PC zazna kot prenosni disk ali rabis posebne gonilnike, pa predvaja vse Mp3je tudi tiste ki niso kupljeni preko njihove strani ?!??!


Hvala!
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Prek winampa gre občutno hitrejš.
Če ne ipoda, potem pa iriver, drugega ni pomoje.
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
iPod, ce pa ti je predrag ali ti kako drugace ni vsec pa verjetno res Zen. Drugace mi je pa skoraj na vseh podrocjih volj vsec iPod(boljsi UI,clickwheel,lepsi je,...Samo ne kupuj kaksnih Hyundai-ev in podobnih zadev. Obljublajo vse, dobis pa nizkokakovosten "izdelek", ki je pocasen, ima slabo podporo, slabe slusalke...
@crashednburnt, ni res da je samo iTunes! Imas veliko programov, kateri ti omogocajo delo z iPodom. Eden takih je tuki sharepod, katerega skoperas na iPoda, in lahko upravljas z njem z vsakega pc-ja. Je pa tudi res, da imajo novejsi Winampi ze vgrajeno funkcijo za iPode..