Kateri električni kontaktni žar?

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Predvsem za peko toastev iščem zadevo v naslovu. Rad bi eno profi zadevo, da res naredi zadevo kot dobiš v gostilnah itd. Vse, kar sem do sedaj imel je bilo bolj žalost, nazadnje je to bila ena zadeva od Philipsa. Kaj priporočate?
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Jaz imam tega:
Nastavitev temperature za vsako ploščo, dela ko pesmica...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
dele bom res izpadla totalno nevedna, ampak kaki toast pa dobiš v gostilnah?

jaz imam tega drugače in je OK:

je pa to čudo tehnike razlog, da sem za zmeraj križ naredila čez Gorenje. Odisejade zaradi enega toasterja... no mrbit jim pa krivico delam in gre za jako komplicirano zadevo. :oops1:
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Nimaš kej izpasti nevedna, sej ne gre za raketno znanost. Pač zadeva je (če je prav narejena in so sestavine dobre) zunaj zapečena in hrustljava, znotraj mehka, sir pa ravno prav stopljen. Predvsem zadnje je problem pri cenenih opekačih, ker imajo prenizko moč ali nepravilno distribucijo toplote ... potem se toast prepočasi greje da bi se od zunaj lepo zapekel, hkrati pa se sir scedi ven ... in nastane svinjarija. Predvsem to imam v mislih. Nisem pa nek ekspert.

Gorenje pa ni variante da vzamem, ker pri teh malih aparatih gre za 100% rebadgano kitajsko sranje.
 
Nimaš kej izpasti nevedna, sej ne gre za raketno znanost. Pač zadeva je (če je prav narejena in so sestavine dobre) zunaj zapečena in hrustljava, znotraj mehka, sir pa ravno prav stopljen. Predvsem zadnje je problem pri cenenih opekačih, ker imajo prenizko moč ali nepravilno distribucijo toplote ... potem se toast prepočasi greje da bi se od zunaj lepo zapekel, hkrati pa se sir scedi ven ... in nastane svinjarija. Predvsem to imam v mislih. Nisem pa nek ekspert.

Gorenje pa ni variante da vzamem, ker pri teh malih aparatih gre za 100% rebadgano kitajsko sranje.


podobno velja še za nekatere velike aparate, sploh pomivalci od midee so biser