Kateri avtoradio

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
..bi zadoščal naslednjim pogojem:

- res dober tuner
- res res dober tuner
smile-1.gif
)
-....
- CD MP3
- USB vhod
morda še i-pod ready, no tega skoraj ne bi rabil. Še. Morda kdaj v prihodnosti.

Mar bi zamenjal še anteno? Gre se pa za potniški kombi z anteno nad vetrobranskim steklom.

Glede €....ni panike. Raje v štartu melo več $ reskiram pa je.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
..bi zadoščal naslednjim pogojem:

- res dober tuner
- res res dober tuner
smile-1.gif
)


Potem ti ostane edino blaupunkt.

1

2

Alpine in Pioneer nimata za burek, kar se tiče kakovosti tunerja v primerjavi z modro piko.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Točno tak - Blaupunkt. Pri tunerju poseka vse (ja, vse) ostale firme. Sem imel eno leto Blaupunkta not in ugotavljal, da mogoče malo manj vleče postaje, kot bi blo treba. Sem že mislil anteno menjat, pa ugotovim, da sem pozabil kabel od antene v radio porinit - torej je brez antene vleklo skoraj tak dobro kot ostali, z anteno pa sem lahko poslušal v MB Radio Rijeka
tongue-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Meni bo zados100valo že, če mi bo po AC od LJ do Kopra normalno vleklo Val 202 brez izpadov, ker sedanjemu avtoradiu se na primorskem odtrga
jezen.gif
 

Fe3

Thinc
13. avg 2007
1.054
16
38
55
Vzhodna Gorenjska
Kot lahko vidiš je razlika v vgrajenem bluetoothu. Če ti telefon podpira, imaš potem prostoročno telefoniranje.
Zanimivo da dela tudi z WD Passportom.
cheer.gif
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Sam sem pred kratkim nabavil Blaupunkta in sicer model Kingston, ki ti ga priporoča Sergio. Radio je super, deluje res brez problemov, sicer pa tunerja ne poslušam, tako da ti o kvaliteti sprejema ne znam povedat veliko. Edina pripomba leti na preveč stopenj glasnosti - ima jih okoli 60 in če hočeš muziko poslušat naglas, moraš gumb ene 3x okoli zavrtet
tongue-1.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Jp modra pika ima res dober tuner, sicer pa sem sam pristaš Pioneerja, nikoli ni bilo težav z njimi.
 

mitja155

Pripravnik
19. apr 2008
569
12
18
42
LJ
mislim da je bil nekaj časa nazaj test.... in ga je Blaupunkt posekal... prednost beckerja vidim samo v izgledu in kakovosti... je pa res da je drag... dragi BP-ju pa imajo spet več funkcij...


lp
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Citat:
Uporabnik Fe3 pravi:
Kot lahko vidiš je razlika v vgrajenem bluetoothu. Če ti telefon podpira, imaš potem prostoročno telefoniranje.
Zanimivo da dela tudi z WD Passportom.
cheer.gif

In ta bluetooth deluje v redu, mislim se na obeh straneh dobro sliši, brez raznih šumov in prekinjanj?
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
Ker ima ločen mikrofon, ki si ga namontiraš v A-stebriček, deluje dobro oz. nihče se še ni pritožil, da bi kaj šumelo/prekinjalo.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik mitja155 pravi:
mislim da je bil nekaj časa nazaj test.... in ga je Blaupunkt posekal... prednost beckerja vidim samo v izgledu in kakovosti... je pa res da je drag... dragi BP-ju pa imajo spet več funkcij...


lp

no saj sem si izmislil, lastil sem si samo zadnjih 6 generacij beckerjev in se nekaj vec blaupunktov
rolleyes-1.gif
becker ni nikakrsna kakovost. vsem po vrsti crkuje elektronika, ki jih mimogrede noben samozvani strokovnjak pri nas ne zna popraviti, so pa po lovljenju fm frekvenc zakon. ravno tako v preprostosti uporabe in berljivosti.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Otroci ne se kregat
nahrung002.gif


Zaenkrat je v igri kak Blaupunkt do 150€. Hvala vsem za info
cheer.gif