Kateri 50ccm scooter?

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Gledam Gillero Runner, Yamaha Aerox in Aprilio SR. Ali je sploh kakšna posebna razlika med njimi razen vizualno?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Je...mnogo :)

Prve so vizualne :) druge so v udobju...tretje so v kvaliteti!

Govorim za 19let nazaj...ko sem kupil (zdaj) staro Runnerco...gledal sem pa se Aeroxa

Aerox je bolj za midget size voznike...pri 183cm so se mi zaradi polozaja za "volanom" zabijala kolena v rocke od balance...se prav okretnost pri majhnih hitrostih v zavojih (po mestu) bi bla nikakva...
Aprilia SR51...prvo ko prvo so jo vsi imel...in mi ze zato ni bla :) Drugo kot drugo kot se je izkazalo kasneje...pri 2h kolegih sta obe "razpadle" pri 15kkm...potrebni generalne obnove...Runnerca ki jo imam po 19ih letih in 24kkm laufa zadovoljivo...ceprav se bom 1x ko bo čas malo poigral znjo :)

Plus ker sem kot mulc veliko potoval z scooterjem (dnevni izleti) je bil tank velikega pomena...10L pri runnerci vs 4.5-5L pri ostalih...čisti kadilak med scooterji! ;)

To je bilo 19let nazaj...vzami to v enacbo! ;)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Glej da ne bo ajnšpric varjanta...lažje za rihtat...pa za kasnejše predelave ;)
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Sem se pred tremi leti odločal med Runnerco in Piaggio NRG, imata enak motor, pa sem se odločil za Piaggio NRG.
Zakaj? Res je, da je Runnerca atraktivnejšega videza, toda na NRGju z lahkoto pelješ karton piva, ko ga zmanjka na pikniku :aplauz::evil::valjamse::nazdravje:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
Jest tud rabim nekej..ma kdo kej za prodat? Oz. kaj kupit, da bo čimmanj šraufanja? Najraje bi serijskega brez predelav.