katere žarnice

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Moje izkušnje pa so take, da najcenejše žarnice svetijo samo naravnost, kaj boljšega pa ti naredi dan tudi prek obeh bankin. Nastavitev žarometov seveda enaka.
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
Velika razlika je med cheap žarnicami in osram.Jaz uporabljam h7 in ko sem kupoval cheap žarnice sem jih imel 2-3 mesca.Svetilnost za 30 % manjša.Opazno v čisti temi(gozd) Osramke pa mi delajo 6 mescev in več.Svetilnost je pa bolša. Sam v ceni je tut razlika. Cena kompleta(2 kos) osram žarnic 27 € bluelight.Cena navadne žarnice h7 pa od 5-8 €.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Da malo obudim temo. A a.com berem, kako nighreakerce crkujejo kot po tekočem traku. Moje sicer še delajo, samo se bojim da mi bojo crknile ob nepravem času.

Sicer sem nekaj gledal za philipsom, samo je kar precej drag. Kaj pa silverstar? Menda dolgo drži, pa ni dosti slabši od nightbreakerja.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Kolko dolgo si jih mel not?

lp
Verjetno je boljše vprašanje koliko km je naredil z njimi, kaj praviš?
grims-1.gif
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
Da malo obudim temo. A a.com berem, kako nighreakerce crkujejo kot po tekočem traku. Moje sicer še delajo, samo se bojim da mi bojo crknile ob nepravem času.

Sicer sem nekaj gledal za philipsom, samo je kar precej drag. Kaj pa silverstar? Menda dolgo drži, pa ni dosti slabši od nightbreakerja.

Pa obstaja kakšna garancija, če ti po zelo kratkem času crknejo?
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Citat:
Uporabnik ahmet_car pravi:
Velika razlika je med cheap žarnicami in osram.Jaz uporabljam h7 in ko sem kupoval cheap žarnice sem jih imel 2-3 mesca.Svetilnost za 30 % manjša.Opazno v čisti temi(gozd) Osramke pa mi delajo 6 mescev in več.Svetilnost je pa bolša. Sam v ceni je tut razlika. Cena kompleta(2 kos) osram žarnic 27 € bluelight.Cena navadne žarnice h7 pa od 5-8 €.

Meni svetijo navadne žarnice za 5-8 € čisto OK. Držijo mi nekje 1/2 leta pa imam zelo neprijazen avto do žarnic.