Katere GPS module uporabljate??

Andi

Pripravnik
18. avg 2007
45
0
6
Citat:
Uporabnik zoranj pravi:
Citat:
Uporabnik tis pravi:
Citat:
Uporabnik zoranj pravi:
Jaz sem tudi s tem zelo zadovoljen,doma v sredini hiše mi deluje normalno,v avtu pa ga imam v predalčku,pa vleče brez problema osem,deset satelitov.

in kateri je ta "s tem"?

.Blue 737 Bluetooth GPS (32 channel, Auto On/Off, WAAS) Klik


Tudi jaz si lastim tega in lahko rečem, da sem več kot zadovoljen.

Prej sem imel enega s SIRF III čipom, vendar se mi zdi, da so MTK-jevi čipi boljši.
Poveže se hitreje, signal je bolj močan (vsaj če sklepam po grafu na Igo-ju ali TomTomu-u).
Všeč mi je tudi, da ima miniUSB port za polnjenje, ker ga lahko povsod in z vsem polniš.
Baterija drži zeeeelo dolgo. Skratka, dober nakup.
 

MrAs

Pripravnik
8. avg 2007
33
0
6
Poglej na bolhi en oglas z videom, kjer je predstavljeno delovanje tomtoma, pa je uporabljen Royaltek 2100, v hiši ima 10 satelitov nafilanih do konca. Nov model 2200 je še pa še boljši.
 

ssavski

Pripravnik
27. jul 2007
105
0
16
Uporabljam Nokio LD-3W, zaradi dejstva, da lahko uporabljam isti polnilec kot za telefon, drugače pa sem prej uporabljal BT 77 o katerem je pisal bushi, pa nisem opazil kakšne pretirane razlike. Sem pa slišal, da imajo nekateri z najnovejšim softwerom na N73 problem z nekaterimi GPS sprejemniki in TOM TOM programom.
 

MrAs

Pripravnik
8. avg 2007
33
0
6
Včasih res prav pride isti polnilec za GPS in telefon.

Ravno zato je pa super tale tatanek:

http://www.mobiplanet.si/shop/gps-sprejemniki/gps-bluetooth-sprejemnik-bluemax-101-sirf-iii-2.html



6d2033895f18da7bfa847a0b279e026a.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Pa kaj ste tečni s poznavanjem tega pa onega. Vsi vam bodo delali. Čisto noben ni 100% zanesljiv. Ne kupujte NO NAME robe, ki je še toliko bolj slabša.

V Comtronu imate Royalteka 2110, ki ima sirf 3, dela odlično. Garantiram vam, da boste zadovoljni. 80 € in imaste stvarco v redu.Če boste ugotovili da ste pa taki profiji, pa ga boste prodali na bolhi. Kupte kar hočete...vse dela enako.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Citat:
Ne kupujte NO NAME robe, ki je še toliko bolj slabša.
In kako naj vem katera roba je krš?!!?
rolleyes-1.gif




Jaz sem samo vprašal za ta določen gps. Je vodoodporen, logira pot, zraven dobiš vse polnilce itd.. Zdi se mi zelo dober, sem pa vprašal, če ima kdo kakšne izkušnje.s to firmo itd..



in: omogoča komunikacijo preko bluetootha in USBja. Zna to tvoj?? Če bom kaj kupoval, bom vzel kaj takega.



Kaj te matra??? Pač ne glej, sploh pa če ti je hudo, ne vem kaj odpisuješ.
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Napisal sem vam lepo, mnogi sprašujejo za navadne Bt sprejemnike in gledajo kje bodo prihranili 10 € in pol raje kupijo neko China falš robo. To sem hotu povedat. Kaj vse mora podpirati tvoj bt sprejemnik, ne vem. Svetujem ti pa lahko, da si izberi rang petih različnih modelov in počasi izloči 4, več ali manj bi morali biti vsi isti, razlikuje jih samo plastično ohišje. Kupi kar hočeš, jaz sem pač odgovoril, ker vem da so vas že vsi štufi s temi vprašanji, zato kot si lahko videl vam ni noben odg. razen mene.
Pa brez zamere...lep pozdrav
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Res, da si odpisal, samo ne tisto, kar sem želel prebrat.
wink-1.gif
Tudi jaz gledam, kje bom prihranil 10 eur, samo vseeno gledam najprej na specifikacije in opremo v paketu, kasneje na ceno.

Še vedno me zanima za omenjen model. Se bo že kdo našel.

in btw Ne me vikat! star sem 23.

lp tudi tebi.
 

MrAs

Pripravnik
8. avg 2007
33
0
6
Tale Wintec WBT-201 je zdaj tudi na www.mobiplanet.si v ponudbi.

Realno povedano, sam sprejemnik ni slab in ni dober. Nekaj srednjega.

Če potrebuješ logiranje, potem ja, drugače pa raj onega BlueMaxa za 85 EUR, pa boljše lovi in ima enak polnilec kot nove Nokie. Boljšega sprejemnika kot je Royaltek 2200 pa še nisem dobil na test
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: