katere BT slušalke kupiti

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Ni 100% da bo delovalo. Aeropex namrec ne delujejo preko vseh taksnih transmitterjev.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Kako se tv obnaša, ko so slušalke vklopljene lahko sprobaš z žičnimi slušalkami. Tako bo s "preklapljanjem" tudi s tem bt oddajnikom. Kako bi to delovalo prek usb ali hdmi si ne predstavljam.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Že ko tole berem postajam živčen. Kaj bi šele bilo da kupim to ropotijo, potem pa ostanem z mehkim kurtzem v roki. :mad:
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Ce kupis online lahko vrnes v 14 dneh, ce ne deluje. Zakaj torej ne bi poizkusil?
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Že ko tole berem postajam živčen. Kaj bi šele bilo da kupim to ropotijo, potem pa ostanem z mehkim kurtzem v roki. :mad:
Neko ropotijo boš potreboval, da si boš zrihtal to kar hočeš. Zdej, če je to naprava z mojega linka al pa katera druga je vseeno. Pa išči pod bluetooth oddajnik v Sloveniji.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Fadil, najprej preveri, ko vklopiš ene navadne žične slušalke zadaj v TV, če takoj zvok utihne ali ne? Pač potrudi se najti...vzemi mobitel, vključi fotkiča sprednjo kamero in se sprehodi zadaj, da najdeš vhod....če zvok še vedno dela in moraš preko menuja vklopiti slušalke, si na dobri poti.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
No in če zvok vklopiš šele preko menija, si omisli nekaj takega...jaz imam take Sennheiser TR170 (sem jih uporabljal pri računalniku...sedaj mi stojijo)...enostavno postajo priklopiš na izhod za slušalke, prižgeš postajo in slušalke in že lahko poslušaš preko brezžično...tako boš vedno preko menija vklopil slušalke, pritisnil na tipko na postaji, pritisnil na tipko na slušalkah in zadeva bo delovala. Če pa zvok utihne pri vklopu bananice, pa je rešitev samo vedno znova vtikanje/iztikanje (btw...s podaljškom ne boš nič rešil, ker deluje samo direkt pri vhodu v TV-ju)

evo, še na mimovrste imajo za tole prav oddelek "TV Slušalke" https://www.mimovrste.com/tv-slusalke
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
12.767
1.298
113
123
Jaz sem jih tudi že dobil. Vsekakor so vredne svojega denarja: so dovolj lahke, zelo udobne in ne grejejo ušes, povezovanje preko BT je hitro in neproblematično, zvok je za ta cenovni razred presenetljivo dober, izolacija zvoka (brez ANC, odvisna le od fizične konstrukcije slušalk in od uporabljenih materialov) pa sploh najboljša od vseh čezušesnih slušalk. kar sem doslej uspel preizkusiti, tako da ANCja niti ni potrebno vključiti.

Kar pa se tiče ANCja, ni najboljši, to je dejstvo (Sony 700, 770, 1000 in Bose 35 imajo boljšega!), je pa najboljši v tem cenovnem razredu! Pri vklopu se dinamični razpon reprodukcije zvoka definitivno zmanjša (kar se dogaja tudi pri najdražjih modelih) in zvok postane malce "zadušen", a v zelo hrupnih pogojih je itak bolj pomembno, da te hrup "ne ubija", kot pa malo slabši zvok. Bo pa potrebno ANC preizkusiti še na letalu, in prav tako 30 ur delovanja z enim polnjenjem.

Dejstvo je torej, da so slušalke zelo udobne, da ne "utrujajo" pri poslušanju, da presenetljivo verno reproducirajo zvok in da imajo hudo dobro pasivno zvočno izolacijo ter v tem razredu najboljši ANC.
No kako se obnesejo po 1 letu uporabe, sedaj imajo neko akcijo in jih za 42€ dobiš domov.
Drugače mi je design pri Taotronicsovih klikmalo bolj všeč, praviš da so oboje po tehničnih lastnostih podobne?
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
No kako se obnesejo po 1 letu uporabe, sedaj imajo neko akcijo in jih za 42€ dobiš domov.
Drugače mi je design pri Taotronicsovih klikmalo bolj všeč, praviš da so oboje po tehničnih lastnostih podobne?

Delujejo še vedno, sem preizkusil, uporabljal pa jih že dolgo nisem. Na letalu so se dobro obnesle in avtonomija je res preko 20 ur.

Ker pa je sedaj na izbiro že kar množiča vušesnih TWS ANC slušalk s spodobnim in celo zelo dobrim zvokom in tudi učinkovitim delovanjem ANC, sem si v tem času nabavil tri različne, dobavo četrtih pa čakam v tem tednu. Med temi, malimi, so še vedno (po mojem mnenju) najboljše Sonyjeve 1000, a so prevelike in imajo premajhno avtonomijo, pa še predrage so, da bi jih lahko priporočal znancem in prijateljem.

Trenutno čakam ene za 55EUR (Ali iz Španije https://www.aliexpress.com/item/4000803350068.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.71b24c4dAawwrN) z ANC (3 mikrofoni), ki naj bi bile (po testih) zelo dobre in naj bi z enim polnjenjem delovale 8 ur (4,8 z ANC). Zanje pa že obstaja tudi APP, ki naj bi z nadgradnjami omogočala nove funkcionalnosti.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj

Tole potem, a ?

kaj pa tele cenejše?


:)
 
22. jul 2007
12.767
1.298
113
123
Sem potem vzel Boltone iz UK za 45€, ker so imeli Taotronicove 046 refurbished varijanto, pa še bt imajo 5.0 Tao pa 4.2.