Katera kolesarska namenska navigacija?

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Torej ne zadeva na telefonu.

V kolesarstvu ima Polar pomemben delež.
Kako (ne)zanesljiv je v primerjavi z Garminom?
Je tukaj še kak spodoben tekmec?

Kateri model?

Trenutno imam nek starejši Garmin Edge, ki kartografije ne podpira.
Ker pa me na kolesu dostikrat zagrabi firbec, bi bilo fajn imeti nekaj ves čas pred seboj.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.543
2.405
113
Jst bom tole, če bo dinar letos https://www.amazon.de/dp/B06ZZJ8W27...N=B06ZZJ8W27&ascsubtag=HlNLVP9JcGL1dIfSjJW_9A

Višji rang so kot telefoni..... tile nižji ti pa samo kažejo koliko ti manjka do razcepa in kam zavij.

Drugače bolj kot ne za mene je tole uporabno za kak segment strave, da ti kaže koliko zamujaš za svojim najboljšim časom.

Če se greš pa kakega turista, pa itak kako tablo prebereš sproti. Kaki breveti so pa itak za druženje, greš kamor grejo drugi.

Niti ni tolk uporabno, če uredu razmisliš vse skupaj. Po drugi strani pa tudi cene niso tolk hude več.
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Meni gre ob osnovnih funkcijah, ki jih ima že Garmin Edge 500, za to, da ko sem nekje med točko A in B, vidim, koliko mi še manjka do slednje.
Na podlagi tega in povprečne hitrosti potlej lažje ocenim, čez koliko časa bom na točki B.

Pa za boljšo predstavo, kje sploh sem. Ne pa da se zanašam le na trenutno smer vožnje.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.891
5.452
113
To zna tud vsak pohodni garmin od oregona naprej...samo tko v vednost...da bos vedu da z nakupom lahko ubijes 2muhi na en mah ;)
 

axl155

Pripravnik
27. dec 2007
50
1
8
Odvisno za kaj ga rabiš.... jaz imam garmin oregon 600 in mi je več kot dovolj... Je malo večji ma me ne moti... Mi je boljši kot kolesarski, kr ima AA baterije... na ta model si lahk dal karte brez problemov... in lahk ga uporabljam v avtu, na kolesu in pohodništvu
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N