katera grafična izmed teh dveh ponujenih

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
torej zanima me vaše mnenje katero grafično kartico izmed teh dveh izbrati:
nvidia
ati
uporaba predvsem za igranje iger .... hvala za nasvete/mnenja
 
Nazadnje urejeno:

slofucy

Pripravnik
6. nov 2010
41
0
6
Če bi rad imel za igranje iger, bi jaz na tvojem mestu vzel pir nvidi od 250gts navzgor, ali pa ati serija 5000 navzgor. Zdaj pa odvisno za katere igre misliš uporabljati? Za kake novejše igre bo pa težko z tvojima izbirama.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik slofucy pravi:
ali pa ati serija 5000 navzgor.
Aja? Pa čeprav je že 4650 hitrejša od 5450? In 4850 od vseh do 5750?

Saj ni treba uiti navzdol po zmogljivosti (za razliko od 6xxx vsaj tukaj oznake niso varljive).

Nazaj na temo: ATIjeva je bistveno cenejsa, obe pa sta enako neuporabni za najnovejse igre, delali bosta pa OK pri starejsih igrah (priblizno do 2005 ali 2006, oz. se kaksno leto naprej za tehnicno nezahtevne igre). A je tukaj sploh kaj za razmisljati ? Ce pa je na voljo se kaj denarja, bi pa morda ze prisel do 5750, ki bo tudi s samo 512 MB RAMa posekala obe navedeni izbiri ...
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
torej mene samo zanima katera od obeh je boljša izbira, predvsem po delovanju .... mi je pa vsekakor jasno da nekih novih iger nebo požirala ne ena ne druga .... no na voljo je še ta ki ima sicer nekoliko hitrjši ram od 1gb verzije vendar ne vem če to kaj dosti doprinese v samem delovanju
confused-1.gif
.... bom videl mogoče se da še € primaknit
 
Nazadnje urejeno:

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
če hočeš za špile met, boš mogu še mal več keša dat da boš zadovoljen.

Prodam pa jst HD 4850 1gb Golden Sample by Gainward. Če te zanima.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Zaupaj nam koliko denarja je v resnici na voljo in kaj bi rad s to graficno pocel (konkretno nastej katere igre oz. aplikacije bi rad igral oz. uporabljal in pri kaksni locljivosti) ? Tako bos dobil najboljsi odgovor, sicer se zna zgoditi, da bomo izbirali med dvema kilavima opcijama, ti bos pa na koncu nesrecen in preprican, da smo tukaj sami butci, ker smi ti svetovali eno od tvojih dveh izbir. Tega nihce noce, pomagali ti bomo, kolikor lahko, samo daj cimvec podatkov.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
Zaupaj nam koliko denarja je v resnici na voljo in kaj bi rad s to graficno pocel (konkretno nastej katere igre oz. aplikacije bi rad igral oz. uporabljal in pri kaksni locljivosti) ? Tako bos dobil najboljsi odgovor, sicer se zna zgoditi, da bomo izbirali med dvema kilavima opcijama, ti bos pa na koncu nesrecen in preprican, da smo tukaj sami butci, ker smi ti svetovali eno od tvojih dveh izbir. Tega nihce noce, pomagali ti bomo, kolikor lahko, samo daj cimvec podatkov.

x2

Mogoče nebi bilo slabo nekaj podobnega v sticky temo dat...
smile-1.gif