Katera banka?

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Kaj vse nam bodo začeli zaračunavati še ne vem, če pa bodo, pa pač bodo. Prilagajali se bodo trgu. Mogoče se pa zgodi, da nam NE bodo nič viška zaračunavali. Ampak na to se bomo jezili takrat.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
... Mogoče se pa zgodi, da nam NE bodo nič viška zaračunavali. Ampak na to se bomo jezili takrat.

Dream on. Vsi skupaj pa se obnašate kot ne vem kako zahtevni uporabniki, jezite se ker vam zaračunajo evro ali dva mesečno...
Ste se vprašali, koliko evrov spustite v luft ali pa skozi jetra v kafičih? Seveda se ne...
Pa kaj vam bi govoril, brez veze. Bomo pa banko zamenjali, če bo sosednja 10centov cenejša. Kaj vse za sabo potegne in koliko stroškov povezanih s tem pa nihče ne pomisli...
Brez veze je itk o tem razglabljati.

Ajd.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Sama sem banko vedno menjala samo zato, ker nisem bila zadovoljna z njihovimi uslugami. 1€ gor ali dol.
Točno tako. Sam sem pred menjavo banke izključno zaradi debilnega odnosa svoje osebne bančnice. Če bi gledal na vsak evro, potem ne bi imel zlatega računa.
Ker pa sem mnenja, da ti mora biti osebni bančnik v pomoč in podporo, ne pa da te je.be v glavo in ima do tebe aroganten odnos, mi pa ne preostane drugega kot da grem do vodje osebnih bančnikov oz. zamenjam banko.
jezen.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Enako je pri meni...tist ojro gor ali dol že požreš, ampak le v primeru, da si s storitvami in odnosom banke zadovoljen. In jst z NLB že nekaj časa nisem več.
 

B81

22. jul 2007
34.549
8.990
113
Imaš kak link, ki bi pokazal, koliko denarja se lahko dvigne na bankomatih različnih bank?
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Zamenjaj svetovalca. Nobenih stroškov.
Ja, to je bila sedaj prva faza. Napisal sem namreč prijazen mail vodji osebnega bančništva, v katerem sem opisal svoje težave z osebno bančnico, pozabil pa nisem niti njenega "prijaznega odnosa". Seveda je takoj sledil odgovor in v nadaljevanju tudi sestanek z vodjo.

Rezultat je zaenkrat ta, da so mi zamenjali osebno bančnico. Imam pa namen naslednjo pomlad itak vzeti ene par kosov EUR kredita (tolk bom verjetno prekratek za nepremičnino), takrat pa bom pregledal kje je najugodnejši kredit in se prestavil na tisto banko.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Tudi sam sem ti hotel predlagati zamenjavo svetovalke. Æe mi lahko zaupaš na kateri enoti se to dogaja, ker bom tudi sam zaprosil za svetovalko v zvezi z enim kreditom., , da ne naletim na njo
smile-1.gif


lp
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Æe mi lahko zaupaš na kateri enoti se to dogaja, ker bom tudi sam zaprosil za svetovalko v zvezi z enim kreditom., , da ne naletim na njo
smile-1.gif
lp
Trg Republike v Ljubljani.
write.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Dvig gotovine je odvisne od vrste računa ter mesečnih prilivov, ne pa od bankomatov ali banke.
 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
@all:
samo v premislek, ko tako hvalite jodlarske in francoske banke:
ko bodo dosegle nek nivo (število) komintentov bodo veselo zaračunali vse isto kot domače banke, pa še kaj več (kar je že poizkušala SKB). JE dovolj nazoren njihov način privabljanja komintentov. Kot da ne berete tujih forumov/blogov/tiska da bi dejansko spoznali kaj vse je plačljivo...


Že kar vidim poste čez nekaj časa v stilu... Pi.z.dr na Sparkasse so mi začele zaračunavati prilive, članarino za kartico, trajnike...
Banke niso dobrodelne ustanove in podružnice tujih bank imajo gospodarje v tujini in njih zanima samo dobiček...
Toliko v premislek; Unicredit (bivša BACA) seli skoraj vse IT upravljanje v Avstrijo v njihov center; vključno s sporočilnim sistemom in desktop managementom). Da zmanjša stroške. In potem mislite da bodo spregledali možnosti dobička?
Se deloma strinjam s tvojo bojaznijo. Ampak, če se to zgodi, pač greš drugam, seveda če nisi zadovoljen z njihovimi storitvami.
Sicer pa lahko zadnjo stvar tudi obrneš
wink-1.gif
: morda pa ravno zaradi optimizacije stroškov, ne bodo rabili dvigat cen storitev in morda so ravno zaradi tega toliko ugodnejši.

PS: Glede NLB-ja pa ne bi. Je več kot dovolj zgodbic že bilo o njih, njihovih dejanjih, obnašanju, itd... Vsa čast vsem, ki ste še na ''slovenskem'' NLB-ju. Žal ta slovenski pomeni, da si en kup političnih nesposobnežev polni žepe na vaš račun.
crazy1.gif
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
No ja... Jaz sem s svojim bančnikom na NLBju ful zadovoljen. Je prijazen, ustrežljiv in mi uredi vse kar mu naročim v minimalnem času.
nahrung002.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Tudi jaz sem s svojo osebno bančnico zadovoljen... Zadostoval je klic iz tujine in v ASAP sem imel dvignjen limit na EC...