kater MP3 player

Domen

Pripravnik
24. jul 2007
207
0
16
torej kupujem nov mp3 player z vsaj 4gb spomina..... cena okoli 100 max 150 eur...
gledal sem iPod nano samo sem bral da naj bi imel slabo kakovost slusalk in zvoka, ter kako se sploh ipodi povezujejo s PCji ??? a gre normalno drag & drop ?
drugi pogoj je seveda majhnost, ne sme biti ena crap firma ki se je ne da izgovoriti, pa meni zelo vazen podatek,da ima kot dodatno opremo na voljo zelo oprijeto torbico z zaponko za pas !


a kej takega obstaja ?
redface-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
MP3 sem nazadnje kupoval 2 leti nazaj, takrat sta (poleg ipoda) bila še najbolj kvalitetna Sony in Philips, tako po kvaliteti zvoka kot po številu možne dodatne opreme.
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
iPod, iPod & iPod. Je pac kralj na tem podrocju.
Nano je sexy, super interface, ki ga zame nima noben drug, ceprav obljubljajo vec funkcij, sinhroniziras ga preko iTunsov ali Winampa(veliko lazje), obstajajo pa tudi drugi programi, ki ti naredijo skoraj drag&drop sistem. Sploh ni problem dati muziko gor. Dodatno opremo pri Sonyu in Philipsu? Bore malo.. Apple pa jo ima prevec, ampak so tudi cene visoke(se pa dobi tudi od dosti drugih firm razne dodatke, tudi torbico).
Aja, slaba kakovost slusalk? Ne bi rekel.. Slusalke imajo za vecino in normalne poslusalce zelo lep zvok, za malo bolj avdiofile pa si kupis boljse kajne.. Za ta denar, ki si ga ti pripravljen dati za mp3 player, lahko kupis samo slusalke. Tudi druge firme niso dosti boljse na tem podrocju in za to ceno.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Slušalke pri iPodih res niso kakšen biser. Pa da ne bo pomote... so še vedno precej kvalitetne. Nekatere imajo serijsko napako in začnejo škrtat ampak ti jih na servisu brez problema takoj zamenjajo (jst sm mogu 2 dni počakat, ker so mel dopuste al nekej...).

Kvaliteta zvoka pri iPodih je na visoki ravni... poglej malce po netu, imaš ogromno testov.

Prenos muske z iTunesom zna bit na začetku mal nadležna stvar ampak se hitro navadiš. V bistvu potem ugotoviš, da pri taki količini glasbe rabiš neko organizacijo. In iTunes tukaj zmaga... Jst si recimo ne predstavljam kako bi kaj sploh našel na svojem, če bi z drag&drop gor musko dajal.

Če se pa iTunsa vseeno ne boš navadil pa imaš še vedno en kup 3rd party progijev, kateri delujejo na drag&drop sistem. Eden takih je vgrajen tudi v novi winamp.

Dodatkov za nanota imaš miljone - originalnih in neoriginalnih. Tako da zaponka za pas, trak okoli roke, gležnja, vrata, noge ne bo problem
grin1.gif
 

Domen

Pripravnik
24. jul 2007
207
0
16
vsem hvala !

wacko: kak priklop za slisalke pa ima nano? navadnega? 3,5mm, pa se nekaj me zanima kako je s playlistami, ali podpira navadne m3u playliste ?

hvala !
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Ja navaden izhod ima.. Pasejo vse slusalke. Playliste naredis v iTunsu, za m3u nisem siguren, imas pa funkcijo "on-the-go", kar pomeni da lahko direktno na tvojem nanu naredis playliste na enostaven nacin.