Katančev vajenec uničuje repko

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Zdaj nas že Jodlarji perejo, adijo Kavčič, ne vem, kje so ga našli...

Zahović pa je prost, vendar dok je NZS v Ljubljani s takimi hepani, ne bo nikol selektor
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kavč(ič) :) povsem brez karizme, kr nek kekec pa ki mi to najdemo?
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
861
113
Se mi zdi, da bo tale selektor lih ene tok časa na selektorskem stolčku kot Stojanović.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
V tem primeru mora it tudi tisti, ki je glavni krivec za imenovanje Kavčiča za selektorja...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ko sem videl Krhina v prvi postavi, drugačno sklepanje ni možno...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

opa, danes je tekma....belorusija po 45 minutah...

Kavč(ič) , pričakujem odstop
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Vseeno malo ročno zategni.

Sicer se strinjam, da so Kavčičevi rezultati do sedaj porazni - vendar, če je kdo pričakoval, da bo "novi" ustvaril takoj novo ekipo je ali iluzionist ali nima pojma o športu.

Je pa spet tak - za ta dnar je pač to to, za kaj več bo pa treba v tošl seč. Samo se mi zdi da v tošlu lih ni dovolj cekinov ...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

dok bo krhin not, bo tak :) in katanec stric iz ozadja

tekma ni pomembna, mi pa se z odhodom nrkega cesarja ubadamo...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Kavčič je prišel zato (vsaj tako nam je prodajala NZS z Katancem na čelu), ker pozna fante, pozna delo, pozna način igre itd itd. Nenazadnje je bil trener U21 in pa Katancev pomočnik. In načeloma s(m)o se vsi strinjali, da so tile fantje zmožni veliko več in da rabijo predvsem dobro motivcijo. In Kavčič bi naj bil pravi za to... bla bla bla...

Priznaj, igra je porazna, pod vsako kritiko, motivacije ni, igra brez repa in glave. Edini ki razigrava je Iličić, Kampl se malo šetka gore dole, kaj pa Krhin dela v repki, pa menda ni nobenemu jasno...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Gargy - se popolnoma strinjam s napisanim (ok - ne s vsem - recimo ne strinjam se z "NZS z Katancem" - ampak "NZS s Katancem" (sorry - moral sem :p)

Ampak še enkrat - realno ni bilo za pričakovati, da bo Kavčič na prvih tekmah popolnoma obrnil repko. Bo pa moral imeti hudičevo dober argument, če je ne bo na naslednji tekmi.
In se potem tudi strinjam s Snecer -erjem, da je potem zrel za odstrel.

Vendar se potem spet pojavi vprašanje koga postaviti za selektorja in koliko cenka imamo zanj. Ter seveda kdo bo sploh želel delati pod takšnim NZS.

In ne - Zaho ni pravi za to mesto.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če se ne motim ZZ nima licence za trenerja, tako da ne bo nič. Z nedokončano srednjo šolo je lahko samo direktor, strokovnjak pač ne!