Kanta za Spam!

27. feb 2011
74
9
8
Ker sma glih v spamu laho malo kako recem cez koga? itak samo obcasno berem pa me ne zanima dosti ampak je pa sama poltika tukaj na foromu
Dolgo casa nazaj je bilo zanimivo pa pipike so bile tudi tukaj..zdaj pa zalost ;)

27. feb 2011
74
9
8
Mamica se še da videt včasih tu gori-- kak veš, da je babica? a je že toko stara al kaj?:D
pa čebelica maja se je tudi verjetno že omožila..mi je bila prav dopadljiva ko se je jezila.:)

Nazadnje urejeno:
Kera je pa to zaj..vcasih so bile skorpy, pa se enih par .. nena se zdaj spomnim vec:p
scorpy mora bit pošten kos ženske, sam kolikor sem vidu po postih, profilu je že oženjena, tko da tle ni glih nekega manevrskega placa. Barvica je tud taprav primerk naše gore lista, sam spet je oženena

ostalih tolk ne poznam, ampak po moje se najda tud kaka okej

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
2.181
106
63
Kja je že bla una milfica iz ptuja k je svoje nude slike šerala? Neki na t?
"Svoje" slike s spleta...

Še Denise Dame ne pokaže ziz, ga sicer vleče (gledali na videu), ampak joškov pa bog ne daj dati v javnost.... Počasi gremo glede tega v srednji vek, ali pa je to priprava na prihajajoči šeriat. Ali pa oboje.

Nazadnje urejeno:
27. feb 2011
74
9
8
ne res---tota deklina je bila mislim de fotografinja in je devala svoje take lepe umetniške slike na internet....samo to je že dolgo nazaj..zaj je že malo stara po moje.:D

naj se malo oglasi če je še tukaj...:)

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
302
23
18
ja ja tinekr oz. Tina r iz Ptuja, fotografina pa tip jo je z otrokom samo pustil al neki tadzga. Ji je pa kr špilal takrat. Je še na zs svoje slike pošiljala pa razlagal mi je da se z enim 18 letnim mulcom fu.a :) Sam mislim da je to blo še na suxu ker tuki v nabiralniku nimam.

Nazadnje urejeno:
27. feb 2011
74
9
8
a res ?pol si pa imel srečo--prava Ptujčanka je nego?:p---jaz nisem kaj dosti videl mislim da tisto kot vsaki ...
opažam da je ta forom čisto mrtvi gratal...včasih je bilo v spamu dosti živo, zdaj pa nikoga nikjer.:poreden:

johannes

10. feb 2013
2.181
106
63
ne res---tota deklina je bila mislim de fotografinja in je devala svoje take lepe umetniške slike na internet....samo to je že dolgo nazaj..zaj je že malo stara po moje.:D

naj se malo oglasi če je še tukaj...:)
Veš da. Komaj čaka, da se razgali, tu mislim razgali z osebnimi podatki. Ji bo fajn, če ima otroke. Njim bo v šoli super, ko kjim bodo sošolci na mobilca pošiljali gole fotke njihove mamice....

johannes

10. feb 2013
2.181
106
63
a res ?pol si pa imel srečo--prava Ptujčanka je nego?:p---jaz nisem kaj dosti videl mislim da tisto kot vsaki ...
opažam da je ta forom čisto mrtvi gratal...včasih je bilo v spamu dosti živo, zdaj pa nikoga nikjer.:poreden:
Folk je utrujen od življenja in z njim povezanega sranja.

Utrujen od Šarca in slovenske "politike", od migrantske nevarnosti, končno tudi od Dončića, ki nam skače vsak dan iz računalnika...

Edini dober in velika poživitev je stric "Vežbaj, pi.da ti materina"...

Všečki: Kamele0N
24. jan 2019
458
84
28
Vidim, da je kar nekaj objav izginilo neznanokam, tudi moje s citati, in to brez obvestila da se ne znam primerno obnašati.
Ker vem da takemu brisanju sledi tudi amnezija pri nekaterih, sklepam da je bila obenem izvedena tudi amnestija Gatto
Je torej majster odblokiran, zdaj ko se gremo da ni bilo nič in nihče nič ne ve? Prav bi bilo, da se ga spravi iz Banovec.
Kamele0N ?

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
28.336
496
83
Trenutno v prevzgojnem zavodu še pili ključ v delavnici......ker je štromar po izobrazbi mu ne gre najbolje.....tako da bo še malo trajalo! Po vezah sem zvedel da uporablja pregrobo pilo....ampak vse to je neuradno...
Misli nanj in mu v mislih pošiljaj dobre vibracije......

Všečki: muho