Kanta za Spam!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
28.629
574
113

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
28.629
574
113
Ne vem kdo te je ubudil...ampak jaz te nisem....dokler se te zadeve ne prediskutira na moderatorski ravni ostajaš v Banovcih...

24. jan 2019
1.122
182
63
Kamele0N
Čakaj, spet si jo blokiral? Zakaj točno pa? S čim je kršila pravila?
Očitno jo je nekdo odblokiral in več kot očitno je to sporočilo tebi da forum ni tvoja privatna last in da tvoje nerazumne odločitve niso pravilne. Razumeš?
Ama prav nobenega vzroka ni, da si jo spet blokiral.
Mislim, ti pa res nimaš pojma kaj je to moderiranje. Žal.

Nazadnje urejeno:
Všečki: bizi and Gatto
19. jul 2007
18.774
879
113
tu in tam
Sedaj se bere kot da Gatto držim v neki blokadi....smehi

Sankcioniran je bil parx zapovrstjo zato ker je žalil uporabnike z neprimernim besediščem....banov nima več in lahko sodeluje po mili volji...tako da zopet nek tvoj poskus zavajanja javnosti

Sedaj pa očitno kuha mulo ker ga je banal DESNI moderator...
Očitno nisi dojel, zakaj se gre- ti bom razložil, ker si me ravno omenil..

Kuhanje mule zaradi nekega mulca, ki se gre moderatorja na nekem propadajočem forumu, zraven pa še pridoda, da je desničar? prvič, ti nisi noben "desničar", ker pojma nimaš, kaj desnica pomeni v politiki.
Drugič, če mi lahko ti razložiš, kaj to sploh pomeni (kuhanje mule)-očitno to bolje veš za razliko od mene, ki se tega ne grem, ker sem v RL realist. To pa zato, ker sem za razliko od tebe v RL in življenju nekaj dosegel, tako in drugače. To sem pa zdaj napisal samo zato, ker si se zadnjič ob razkritju mojih zasebnih podatkov zraven še poniglavo norčeval- če bi jaz bil zamerljiv, bi se drugače pogovarjala, upam, da to veš? ker blokada ZS s tvoje strani ne pomeni nič, razen, da tiščiš glavo v pesek kot noj. Sedaj pa res lahko strokovno rečem, da si posebne sorte "tič".

Kar se pa tiče mojega nesodelovanja zadnje čase, ga pa z lahkoto pojasnim- res je, da ne sodelujem prvenstveno zaradi moderacije, torej tam, kjer "moderiraš" TI-to pa zato, ker TI s svojimi dejanji globoko žališ MOJ intelekt s svojim dojemanjem zapisanega z moje strani in torej s svojimi dejanji omejuješ MOJ dostop do foruma in do vsega, kar to potegne za seboj.
In ni mi višek življenja biti "član foruma oz. uporabnik" na nekem forumu, kot je očitno tebi, da si "član osebja", ki se kljub vsem kritikam, ki si jih deležen zaradi popolnega fiaska na področju moderiranja foruma (ne bi našteval, kaj vse, nima smisla, ker se bi ponavljal) ne umakneš- raje vidiš, da se članstvo osipa, ti pa imaš kot ponavadi neke svoje neumne floskule na zalogi...

Bodi dovolj

24. jan 2019
1.122
182
63
A sedaj ko si naredila zbrko v temi bi pa odšla? A normalno ne znaš sodelovat na forumu? Kljub temu da si se mi pohvalla da bi mi bila lahko mama....jaoooo

Zakaj ne gledaš širše...v smislu kolikšen je povprečni čas bivanja prosilcev v EU
Spet širiš osebne podatke iz zasebnih sporočil? Pa ravno o tem je bilo govora v ZS.
Ti si moderator in ti niso jasni pojmi niti kaj je zasebno sporočilo, in niti kaj so osebni podatki. V enem zapisu si spet pogrnil na obeh črtah.
Daj spravi se k sebi. Hujši si kot baba.

edit:
vidim da moja leta omenjaš tudi še v eni drugi temi. In zdi se mi, da jih bom opazila še v tretji.
Mimogrede, a po vsem mojem pisanju ti še do včeraj ni potegnilo koliko sem stara? :evil:

Nazadnje urejeno:

cappy

Fizikalc
8. apr 2010
1.978
63
48
Točno to in vedno ga serje na tak način. Spiše žiljon podvprašanj, ki so običajno s tematiko povezani zgolj delno, nato ti pod nos vrže par lastnih domnev, ki ti jih predstavi kot dejstva, še zatem pa se "užaljeno" umakne, piše o odhodu s foruma in briše svoja sporočila za nazaj in tako velikokrat pokaže kako (ne)spodobna je stati za lastnimi besedami, naslednji dan pa vse jovo na novo. Fck1ng r3tarded.
Po napisanem zgleda kot da je osamljena koka katere so se vsi naveličali zato pa tukaj spamma po cele dneve.
Daj cepčeva pojdi se malo afriški turizem, odpotuj dol pa se "žrtvuj" za revčke tam.

Všečki: muho and endvatri
24. jan 2019
1.122
182
63
Točno to in vedno ga serje na tak način. Spiše žiljon podvprašanj, ki so običajno s tematiko povezani zgolj delno, nato ti pod nos vrže par lastnih domnev, ki ti jih predstavi kot dejstva, še zatem pa se "užaljeno" umakne, piše o odhodu s foruma in briše svoja sporočila za nazaj in tako velikokrat pokaže kako (ne)spodobna je stati za lastnimi besedami, naslednji dan pa vse jovo na novo. Fck1ng r3tarded.
Komu ti retardirano? In kje ne stojim za svojimi besedami?
Za mojimi, ne za tistimi ki jih vi predstavljate kot moje.

24. jan 2019
1.122
182
63
Komu da piše retardirano? TEBI. Če slučajno "nisi tega razbrala" iz prešnjega posta in si morala nasrat nov spam post. Fck1ng r3tarded. Daj odjebi že dol s foruma.
In kaj počneš ti? Ti pa ne smetiš?
Torej:
obsojam romske nasilneže na avtocesti, obsojam bele morilce na Novi Zelandiji, obsojam islamske skrajneže.
Se moram prav glede vsake stvari tebi pisno in javno predeliti?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.