Kam z denarjem?

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Pocasi bo treba malce razmisljati o prihodnosti. Sicer denarja ni, da bi ga z lopato prekladal ampak nekaj se je nabralo oz. se ga se bo. Kaj je "pametno"? Odpret varcevalni racun in tja nalagat visek? Gledal sem SKB nalozbeni depozit. Nisem se nic poglabljal v obrestne mere in podobno, rad bi samo nekam preusmeril visek za kaksen dodatni procent, ce ze denar lezi na racunu.

Nekih tveganih zadev se ne bi sel, sem v tem preteklem obdobju videl pusiono, tako da sem bolj ziheras. Kako je zdaj z zivljenjskim zavarovanjem? Da/ne? Bi si nasel "svetovalca" ampak ni noben kolega, vsaj ne dober, ostali se mi pa zdi, da vlecejo vodo na svoj mlin, rad pa bi zgolj eno realno mnenje in nasvet. Torej?
smile-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Pri skladih se zgleda kar dolgo čaka na denar, sem ravno eno temo zasledil na skladi.com http://www.skladi.com/forum.php?pg=beri&fid=3&tema=1799#neprebrano

Kaj ima tista tema zveze s skladi? Če vlagaš sam v sklade, imaš vsak dan pregled nad stanjem svojega premoženja. Naložbena zavarovanja so nekaj povsem drugega. Očitno je neumnega in zaletavega folka ogromno. Podpiše pogodbo za n let, pa sploh ne prebere pogodbe!!!
bonk.gif