kam po planer?????

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
sredi leta je v knjigarnah nemogoče dobit planer (žepni koledarček, kamor vpisuješ dogodke).
kje v ljubljani bi ga lahko dobil danes na primer?
pa da ne stane celo premoženje (do 10 EUR).
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Office one npr. Vsaj na Ptuju še jih majo
wink-1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Jaz imam doma enga 10x18 cm. Ni glih žepni, je pa star kakšna 3 leta. Danes tega ne rabi več nihče ker so mobiteli, pdaji, ipd.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
ni zame. niso vsi navajeni na gadgete.
whatever. dobil sem ga v papirnici DZS. zadnjega!
mladinska knjiga, konzorcij, vale novak in ostali so bili brez. imeli so zgolj take brez datumov, kar pa osebi, ki ga potrebuje, ne koristi kaj dosti. je pa kr šport sredi leta (sicer je šele marec) dobiti koledarček.
tnx anyway.
lp
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ja, malo si že pozen... največja izbira je proti koncu leta za novo leto, zdaj je pa sam še tisto kar je ostalo.
Sicer je pa dlančnik super zadeva, pa še vsako leto ne rabiš novega, pa sam od sebe te spomne, kdaj ima kdo rojstni dan
wink-1.gif


lp
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Okol novega leta smo jih pr nas doma metal v kanto, tok smo jih dobil -samo js sm dobila šest komadov raznih planerjev, mati so dobili "samo" tri, oče jih je prnesu dam ene pet komadov...
bonk.gif


Sama sem si seveda morala kupit planerček od Akte, ker mi je najbolj pri srcu. Tkole spomladi pa - ja, kam si si pa prej zapisoval zadeve?
shocked-1.gif
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
stvar je za ženo, ki je še na porodniški. in ker gre kmalu delat, smo se šele zdaj spomnili, da to rabimo.
drugič pa predno stran mečeš planerje, me vprašaj, če kakega rabim
grin1.gif

lp
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Pr nas je tud tega ku solate. Škude, de ni pre reku bi mu kej šenkal.

P.S.: E, ka maš tu zaene z botoksom filane žnable na sliki? De tu vgasn, ki je grdu.