Kam/kako z dojenčkom na morje?

bugaboo

Zelenc'
2. mar 2008
9
0
1
Čeprav bo letos poletje v troje, si vseeno želim nekam v tople kraje.
Kaj mi priporočate glede na to, da bo dojenček takrat enkrat star štiri mesece? Pomembno je, da je lepa plaža, zaželjen all inclusive aranžma in ne predaleč (vendar vseeno Istra odpade).
Je že kdo prakticiral tak dopust z dojenčkom?
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Sicer lastnih izkušenj nimam, samo po izkušnjah drugih je tak dopust precej enostaven, ker je dojenček še vedno samo dojen oz. na mleku, tako da komplikacij s hrano ni,..glede na to, da je potrebno paziti kaj uživa mamica, je po moje od bližnjih, pa da ni Istra, še vedno najmanj riskantna Grčija...če bi šla s tako malim otrokom, bi po mojih izkušnjah izbrala Zkynthos,...če te skrbi zaradi letala, pa ni problemov-med vzletom in pristankom naj se doji oz. cuclja dudico zaradi izravnavanja pritiska, voziček lahko pripelješ direkt do aviona, zaprosi edino za sedež "v prvi vrsti", ker je malo več prostora-na splošno pa družinicam z malimi otroči zelo radi ustrežejo...
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Lani s 6 mesečnico bili na Kreti, letos gremo v Tunizijo.

Izberem pač boljši hotel (najmanj dobre 4*), all inklusive. Šli oz. gremo septembra, ko ni take vročine in morje zelo toplo.Strah zaradi zdravstvenih storitev je odveč, saj so bolnice povsod na nivoju, oz. imajo posebne bolnice za turiste. Vzami dober zavarovalni paket za vsak primer.

če ra biš kako ponudbo pošlji PM.
Drugače je bilo super, uživali smo v morju, male skoraj nisem dobil ven iz vode