kam jest na študentske bone?

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Torej, zmankalo mi je idej kaj bi še poskusil. Pa je tole morda tema da malce izmenjamo izkušnje tisti, ki še uživamo to ugodnost države.


rabim kakšen predlog, jem pa vse od testenin, pic, običnih kosil, morske hrane, mehiške, kitajske, španske....
tongue-1.gif
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
pice zlo solidne v Casa Nostra to je v areni nasprot koloseja
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Mogoče bi lahko navedel še mikrolokacijo, đabe da ti mi govorimo za oštarije v Lj., ti si pa npr. iz Sp. Dupleka.

Sicer pa za moje pojme še najbolj kul šparova restavracija (jih je več v Slo.), ker maš zmerom ene 4 vrste kosil (poleg testenin in žara), vsaj meni je ok (tut kar se tiče porcije in "prebavljivosti"). Pa še bon je poceni.

Mogoče še 1 nasvet, vse kar diši (ali bolje rečeno smrdi) po Sodexho-tu, se na daleč izogni.
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Meni se pa tisti na Trubarjevi ni zdel tako slab, mi je bila hrana kar OK in dokaj raznoliko. Je pa res, da si se takoj nalezel tistega "smrada" po hrani, ker ni bilo ustrezne ventilacije
bonk.gif
Je pa res, da me že dobro leto ni bilo tam...
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
mi hodmo v
največ BUF pri Lesnini (cesta na bukavce). odlična postrežba ter dobre porcije.cena bona 2.71€
občasno
Oštirna(prehod med gospodarcem inlslovenija les) res da nimajo pic imajo vsak dan drugačno ponudbo. 2.31€
....
Volta.... nikol več kelnarce nevejo al bi stregle al bi se jokale... količina testenin pa taka da neveš če ti je predjed prnesla.
Mirje, bil 1x pa nas ni pritegnilo, pa odnos kelnarja je bil v....
no sej lahko da smo mi mal bl zateženi glede tega samo če mu plačam(čeprav z bonom) naj me postreže kot gosta ne"sej je študent".
 
Nazadnje urejeno:

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
BUF ma čist prevelke porcije. Če naročim riž ali makarone pustim 3/4. Če komu rata tist tam zbasat vase, svaka vam čast.
smile-1.gif
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
torej.....lokacija mi ni najbolj pomembna, se zapeljem tudi malo dlje če dobim dobro priporočilo, drugače pa Bežigrad, BTC, Poljane, Center....

-Guliverja sem že sprobal in jihovo lazanjo tudi......odlična je!
-Špar....mi je od "hitrih" restavracij dokaj solidna + še bon je poceni (veliko boljše kot kakšen Sodexo)
-Al capone....meni je zakon, nekateri se pa pritožujejo
-Don Felipe...zakon....priporočam vsem!
-Gregorino......za včasih je, pice so solidne, včasih tudi kosilo kar vredu, moti me gužva in "smrad" po hrani
-Zhong hua....še kar vredu, sem pa jedel že boljšo kitajsko
- La Storia (Linhartova)....lansko leto so imeli kar vredu hrano, letos še nisem dobil priložnosti da se oglasim tam
-Kakšnega Šumija, Piraide, Tartufa se izogibam, tam i nič kaj všeč, rajši dam kakšen € več in sem zadobvoljen s hrano.
.
.
.


poskusil bom še Casa Nosro, Buf....

Zanima me pa kje imajo še kakšne odlične testenine, morsko hrano ipd?

LP
 

Thazz

Fizikalc
8. sep 2007
526
35
28
Sairach
ksz

Danes sem sel v dabudo zraven maxija. Odlična tajska hrana. Cist neki novi okusi. Je treba probat.