kam in kako na dopust

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
2 odrasla en otrok 4 mesece, en dobre dve leti.

izbiral sem med
avtodom smer grčija
kak all inclusice tunizija, turčija, egipt
mogoče hrvaška

mal me skrbi zarad malega, ker je res mali. pri teh avio zadevah me amtra voziček itd, ker brez enih zadev pa res ne bi šel.
pri avtodomu ubija cena. 12 do 23.6 1000€ pa do grčije še 500 stroška. bi imel pa vse kar rabim s sabo, najhitreje se vrnem, če je potreba itd
hrvaška. skrbi me cvetenje morja, ker dobim alergijo, bednost kamnite plaže...

še en teden, jaz pa nimam pojma. jedina me bo ubila.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.475
113
zase vem da grem bilo kam drugam, samo na hrvasko ne, ker ciganom ne mislim gnara nosit. lani sem bil v tuniziji, 10 dni AI za 399 evrov + 79 takse v hotelu 4*. bilo je super. letos pa bo zaradi dojenčka kr naša obala za kak teden, drugo leto pa zopet z avionom nekam...
hrvati pa dokler se ne umirijo me ne vidijo...
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.475
113
ja pa bom, fiesa je kr lepa, kamnita plaža, zdaj ko bo dojenček bom že zdržal dve leti, pol pa nekam dlje. al pa mogoče namesto morja kake toplice. samo da ne grem k hrvatom.
je kolega bil v splitu lani z tamalim, je tamali stakno neko alergijo al nekaj podobnega pa so ga v bolnici odslovili na vratih. meni so pri prometni v zadarski bolnici rekli da moram pri njih na operacijo roke počakat 2 tedna, pa sem mel odprti zlom. skratka zasrali so se mi za nekaj let,ker so cigani 1 klase.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
v fiesi je morje podn, računanje parkirnine tema, omejevanje uporabe wc še večja...

se pa strinjam, da kar se ti je zgodilo, ni fino.