Kako se znebiti maščobe okoli trebuha in priti do six-packa?

B81

22. jul 2007
34.423
8.919
113
Sem si prebral ja...jeba. anyway, stvar me po premisleku ne moti, ker me zanimajo dejanske vaje brez utezi. Je pa glupo, lahko bi omenil...
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

odranoel

Fizikalc
8. dec 2020
223
62
28
Spremlja kdo Rusakova? Gledam malo tale video (pod prvim delom komentarja), in se mi zdijo vaje nekako celo prelahke (pa nisem v odlični formi, dajmo reči da sem v nekoliko boljši formi kot povprečne osebe moje starosti - ker pač ni ravno pogosto, da so ljudje moje starosti v vrhunski formi, cilj mi je, da sem v dobri formi na nivoju za vsaj 5 let mlajš osebo), po tem, ko sem naredil stvari iz videa berem komentar..."Burpee’s, squats, jump squats, press ups etc are much better calorie burners than this list."
Že nekaj časa sicer delam stvari iz njegovih posnetkov, z rezultati sem zadovoljen delno. Ali so vaje iz njegovih posnetkov v glavnem prelahke, ali pa je prekratko časovno obdobje minilo od začetka "vežbanja").


Bom kar malo kombiniral vaje, ki jih delal Rusakov z ATHLEAN-X, ker mi Jeffu je kaj tudi pretežko, pa bomo videli rezultate.

Aja, "burpee" je tole:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.867
5.466
113
Men burpee kjer se uležeš na trebuh in stem počivaš......ni lih true burpee!

Počivaj na rokah.....če gre :)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Spremlja kdo Rusakova? Gledam malo tale video (pod prvim delom komentarja), in se mi zdijo vaje nekako celo prelahke (pa nisem v odlični formi, dajmo reči da sem v nekoliko boljši formi kot povprečne osebe moje starosti - ker pač ni ravno pogosto, da so ljudje moje starosti v vrhunski formi, cilj mi je, da sem v dobri formi na nivoju za vsaj 5 let mlajš osebo), po tem, ko sem naredil stvari iz videa berem komentar..."Burpee’s, squats, jump squats, press ups etc are much better calorie burners than this list."
Že nekaj časa sicer delam stvari iz njegovih posnetkov, z rezultati sem zadovoljen delno. Ali so vaje iz njegovih posnetkov v glavnem prelahke, ali pa je prekratko časovno obdobje minilo od začetka "vežbanja").


Bom kar malo kombiniral vaje, ki jih delal Rusakov z ATHLEAN-X, ker mi Jeffu je kaj tudi pretežko, pa bomo videli rezultate.

Aja, "burpee" je tole:
To smo v vojski delali vsako jutro, kot eno izmed vaj. Kakih 20 ponovitev.
 
  • Wow
Reactions: odranoel

odranoel

Fizikalc
8. dec 2020
223
62
28
Heh, dober je Jeff, samo nekako ne bi rad zgledal povsem tako kot on, tudi če bi lahko, ker ima dosti vidne žile...Bolj bi rad prišel do tega da zgledam kot Rusakov, samo je težava v tem, da sem glede na starost bližje Jeffu kot Rusakovu, nekje pri Jeffovi starosti (46) pa je logično da so žile toliko bolj vidne kot pri Rusakovu ;).