Kako se naročiti na pregled?

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
ne no ..bodi še tukaj no -- daj povej, če boš kaj noseča..mislim to je tudi problem zadnje čase..

oskrba na dnu..itd
smile-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ej, ti boš prvi zvedel.
zmaga.gif


S slikovnim materialom vred.
grin1.gif


(BTW - Nosečnost je krita v okviru obveznega zdravstvenega zavarovanja. AIDS tudi. Če boš kej rabil...
hysterical-1.gif
).
 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
hjouuu..a to pomeni, da bom srečni očka?
grin1.gif
ja no...samo, da ne boš sitna..saj se mamice baje unesejo..

samo da ne bo kak pikam ljubosumen a?
grin1.gif


Aids? fuka,m samo z kondomom, razen z prijatecami..na evo zdej pa mava šmorn
hysterical-1.gif


 
Nazadnje urejeno:

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
[

4. Vsak zdravnik dela "popoldne" samoplačniško to kar mu se zljubi, lahko tudi menja olje na tvojem avtu če se mu zahoče. Mislim da tudi ti ne delaš po službi še službene obveznosti....

Tukaj pa se ne strinjam s tabo. Naj zdravnik dela popoldan samoplačniško prakso ampak naj si sam kupi ali najame ordinacijo in medicinske naprave, pacienti pa naj ne bodi tisti, ki dopolan "slučajno" niso prišli na vrsto.

In kje si ti to videl? Lahko kar napises ime in priimek zdravnika?
Jaz tega nisem videl se nikjer. Vsaj pri drzavnih ne. Privatnik pa itak placuje najemnino in razpolaga z svojim prostorom/ordinacijo 24ur na dan.

LP

Sicer imena pa priimka ne vem, vem pa da je to počel zobozdravnik v našem kraju...
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
S tem pacientom pa je potrebno delati zelo previdno, ker je zelo občutljiv na nekvalitetno delo in celo zahteva, kar mu pripada. Imam že poseben zaznamek v kartoteki
wink-1.gif

Kaj ti si kak dohtar al kaj?
Zaj pa mene zanima, če ka škodi pol litra vodke v želodcu? Gotovo pobije vse bacile, ki jih imam v sebi, edino tistih v ambuklanti ne pobije....
rolleyes-1.gif


lp
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Do osebnega zdravnika lahko prides, samo ne po telefonu ampak osebno. Tisti v celju ( a kje ze?) je nekdo naredil hudo napako in ga odslovil v zdravstveni dom. Vprasanje tukaj pa je, kaksen je ta clovek bil na izgled in kaj je sestri (ali komu drugemu) povedal.

In jaz mislim da je v sloveniji zdravstveni kader (sestre, dohtarji) v bolnicah boljse kot v ZDA tako da nevem zakaj nas vedno primerjate? V ameriki je edino bolj organizirano vse skupaj in veliko vec denarja je tam, kar pomeni da pokupijo vse svetovne strokovnjake kar se zdravnikov tice.

In v sloveniji je urgentna oziroma nujna pomoc BREZPLACNA ZA VSE! Nihce nebo in ni umrl ker nima zavarovanja. Vse je zastonj, od resilca do bolnice do odpusta domov.

LP
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Do osebnega zdravnika lahko prides, samo ne po telefonu ampak osebno. Tisti v celju ( a kje ze?) je nekdo naredil hudo napako in ga odslovil v zdravstveni dom. Vprasanje tukaj pa je, kaksen je ta clovek bil na izgled in kaj je sestri (ali komu drugemu) povedal.

Zanimivo. Torej se moram za korektno obravnavo še nadišavit z npr. Salvador Dali parfumom?
Ali pa morebiti z Lauro Biagiotti?
Kakšne dizajneske cunje pa moram imeti na sebi?
Pa najbrž preveč stara tudi ne smem izgledat.
rolleyes-1.gif


Dej, svetuj mi, kaj naj vse naredim, da bo ja najbolj zihr, da me bo slavni slovenski zdravniški kader končno obravnaval, kot bi itak moral vsakega NE GLEDE NA POREKLO IN IZGLED?



Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
In jaz mislim da je v sloveniji zdravstveni kader (sestre, dohtarji) v bolnicah boljse kot v ZDA tako da nevem zakaj nas vedno primerjate? V ameriki je edino bolj organizirano vse skupaj in veliko vec denarja je tam, kar pomeni da pokupijo vse svetovne strokovnjake kar se zdravnikov tice.

Misliš ali veš?

Težko vprašanje, ne?



Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
In v sloveniji je urgentna oziroma nujna pomoc BREZPLACNA ZA VSE! Nihce nebo in ni umrl ker nima zavarovanja. Vse je zastonj, od resilca do bolnice do odpusta domov.

LP

Enako tudi v ZDA.
(pri nas imamo sicer tudi lep primer umiranja pred vrati bolnišnice in to Z zdravstvenim zavarovanjem).


Še kakšno vprašanje oz. ugibanje o tem, kako zelo smo mi boljši kot v ZDA?
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ti si pa res ena b****

Saj ti vse pise, vse imas razlozeno, zdaj nevem a si res TOLK glup ali kaj?

Za izgled je misljeno (posebej zate razlagam) izgled v smislu bolezni. Ce imas clovek infarkt res tezko diha, ga boli, je bled, znojen...

Glede zdravstva nase VS. USA imas napisano, se sam si odebelil - JAZ MISLIM!!!!
In mislim glede na video na REALITY TV in glede na zgodbe ljudi, ki so delali v USA. Vsak ki pride iz USA se hvali kako je tam "šolal" ameriske medicince, ker pa sam dvomim v to nisem napisal da VEM ampak da MISLIM.

LP pa ne replayay mi vec.


LP
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
In kaj pol, če se hvali? Je kdo šel morebiti konkretno preverjat, s čim se konkretno hvali? In ali je njegovo hvaljenje plod konkretnega dela, ali pa pač natolcuje?

Ja, kup je takih, ki pridejo nazaj in jih je poln gobec tega, kaj vse so baje tam počeli.
smirk-1.gif

Nihče se pa ne vpraša, ZAKAJ so prišli nazaj, če so vendar tako dobri in so jih tam nosili po rokah.
smirk-1.gif


Naj si presveta slovenska vaška preproščina pogleda plače srednje sposobnega zdravniškega kadra v ZDA (to je kader, ki ne uči drugih, ampak se sam uči - izjema je uvajanje pripravnikov, ki pridejo direkt iz šole) in se vpraša, koliko je verjetno, da bi osebek prišel nazaj v našo vukojebino, z vsemi nemogočimi delovnimi pogoji in dežurstvi (tako se vsaj medicinski folk zaklinja) če bi tam zagledal tako SREDNJE dobro ponudbo.


PS: Reality TV!
hysterical-1.gif



BTW - Ne replayam ti - Samo norca se delam iz tebe.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Samo ti pa res nimaš lajfa...si mogoče recimo pomislil, da komu pač ni všeč ameriški način življenja in zato ostane pri nas?

Moram pa reči, da globoko sočustvujem s tabo, še bolj pa s tistimi, ki se ti v rl ne morejo izogniti.
grin1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Najbrž zato, ker je american way of life nekaj, kar vidimo na Reality tvju?
hysterical-1.gif


Je pa res, da je tam treba delat vseh 8 ur in da se ne da šmuglat, kar pa verjetno pridnim slovenčkom ne ustreza preveč.
grin1.gif


PS: Verjamem, da sočustvuješ. Nihče pretirano ne vidi rad, da se mu kar naprej maha z ogledalom.
grin1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Kakšen je pa kozarec way of life? 12 ur na dan na alterju?
confused-1.gif
Pa že raje živim v zda...in ja, nekaj časa sem celo preživel tam, juhej!

Čawči!
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Če drugače ne gre, pa malo podje*****, kaj kozarec in kaj ni, pa se že bolje počutiš, kaj ne?

Ej, samo da se bolje počutiš.
nahrung002.gif