Kako flaširate večje količine

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Obstaja resitev za 0,33 steklenice?

Pa glede kegov... za sabo potegne se kup opreme najprej za pripravo, nato za to enje. Ne mores kar vzet "sixpacka" in it do kolega spit, ce ves kaj mislim... ,)

Sodi so po 25, regulator je 30, vsota je enaka ceni polnilcev katere gledate, dodati je treba se bombo, ki jo lahko dobis za 40-50eu, ce ima kdo veze pri gasilcih in dobis co2 gasilni aparat (kateri se trenutno masovno menjavajo za prah) je strosek skoraj nicen. Ce zelis six pack si ga pac natocis v flase iz soda in jih neses do kolega, ne vem kje je tu problem. Se vedno si pa lahko nekaj sflasiras v gajbo in imas za okol. Ne vem, meni spila, bottling day je pa v dveh urah fertik namesto 4-5 kakor sem vcasih pacal...

Saj to, vec-al-manj gre vse "ven" in mi je keg kot merska entiteta neprakticno ogromen
smile-1.gif
kako pa izgleda pretakanje karboniranega piva iz kega v flase, mnogo bolj komplicirano kot "frisnega"+priming?
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Obstaja resitev za 0,33 steklenice?

Pa glede kegov... za sabo potegne se kup opreme najprej za pripravo, nato za to enje. Ne mores kar vzet "sixpacka" in it do kolega spit, ce ves kaj mislim... ,)

Sodi so po 25, regulator je 30, vsota je enaka ceni polnilcev katere gledate, dodati je treba se bombo, ki jo lahko dobis za 40-50eu, ce ima kdo veze pri gasilcih in dobis co2 gasilni aparat (kateri se trenutno masovno menjavajo za prah) je strosek skoraj nicen. Ce zelis six pack si ga pac natocis v flase iz soda in jih neses do kolega, ne vem kje je tu problem. Se vedno si pa lahko nekaj sflasiras v gajbo in imas za okol. Ne vem, meni spila, bottling day je pa v dveh urah fertik namesto 4-5 kakor sem vcasih pacal...

Saj to, vec-al-manj gre vse "ven" in mi je keg kot merska entiteta neprakticno ogromen
smile-1.gif
kako pa izgleda pretakanje karboniranega piva iz kega v flase, mnogo bolj komplicirano kot "frisnega"+priming?

Točenje je precej preprosto, jaz imam pravo točilno pipo priklopljeno direkt na Keg in je TOP, prej sem se hecal s tistimi party pipcam in je veliko bolj nerodno https://www.aliexpress.com/ite...2767460807.html .
V flašo se natoči lepo do vrha brez problema, enako kakor v kozarec, pivo je dobro še najmanj 3-4 dni.
Zelo praktično in preprosto, samo rabiš pa posebej pivski hladilnik...
wink-1.gif

Kar se pa porabe tiče, jaz imam pivo not po 3 mesece pa ni problemov...
 

Zmikavt

Pripravnik
21. okt 2016
64
0
6
OK. Da odgovorim na vsa vprašanja.

1. Pomeril 0,33 steklenico na polnilcu in gre lepo gor. So pa to lahke steklenice in jo je treba držat dokler ni pol polna. Kakih 300g teže je treba zaradi vzmeti polnilne cevke. Povratna 0,5 steklenica je že sama tako težka. Nepovratne in manjše pač ne.
2. Povratne steklenice (Kozel, Primator, Erdinger, ipd...) v lokalih mečejo stran ravno zato, ker jih ne moreš vnovčit kot kavcijsko embalažo. Laško, Union ali Bernard flaše ti 100% ne bodo šenkali, ker jim za te dobavitelj zaračuna, če jih ne vrnejo.
3. Volumen polnilca je cca 2l. Ima plovec in ustavi pretok, ko je poln. Seveda ga imaš med polnenjem priklopljenega na večjo posodo, ki mora biti vsaj 30-40cm višje. Jaz polnim kar direktno iz 60l fermentorja.
 

luka34

Zelenc'
13. nov 2018
17
0
1
Pozdravljeni,

sem novi na tem forumu in v pivovarstvu, nisem bil siguren v katero temo to paše pa sem se odločil za to.
Bi bilo možno, da se bi pivo (pivina) fermentirala na drugi lokaciji, kot se je pivo varilo?

Če prav razumem bi bil glavni problem oksidacija med transportom (s tem mislim, da se bi z avtom pripeljalo na drugo lokacijo)?
Bi bili še kakšni drugi problemi? Kaj mislite?

Lp, Luka
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Ni problema.
Vsuj kvas v ohlajeno pivino in transportirej. Boš med prevozom vsaj spravil nekaj kisika v pivino:fredi:
 

trpo

Pripravnik
10. jan 2015
175
17
18
Pozdravljeni,

sem novi na tem forumu in v pivovarstvu, nisem bil siguren v katero temo to paše pa sem se odločil za to.
Bi bilo možno, da se bi pivo (pivina) fermentirala na drugi lokaciji, kot se je pivo varilo?

Če prav razumem bi bil glavni problem oksidacija med transportom (s tem mislim, da se bi z avtom pripeljalo na drugo lokacijo)?
Bi bili še kakšni drugi problemi? Kaj mislite?

Lp, Luka

Oksidacija v tej fazi ni problem. PRED fermentacijo moraš oksigenirat pivino, da se kvas ustrezno namnoži. Tako da mu bo s tega vidika mešanje in pljuskanje prej koristilo. Izposavljanje piva PO fermentaciji je pa problematična. Sicer pa ni nekih posebnosti zaradi transporta. Pazit na higieno, tako kot pri "normalni" kuhi.
 

bluefossil

Pripravnik
22. mar 2016
315
20
18
pa tudi transport po fermentaciji ni problematičen. V glavi fermentorja imaš še vedno samo CO2. To pomeni, da če boš fermentor zaprl, lahko brez problema voziš pivo okoli. Se bo pa seveda usedlina dvignila.