Kako do zdravja? :P

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Dober teden se mi ze vlece neka viroza, prehlad...in ni prakticno nic bolje. Zgledalo je kot klasicen prehlad, morda je bila en dan rahlo povisana temperatura, vzel ene 2 lekadola, pijem caj z limono, ne stojim na mrazu in se kar imam zabasan nos kot da se je zacelo vceraj, obcasno me sili na kaselj (suh, obcasno nekaj sluzi, ki jo cutim, da se mi nabira nekjev grlu, nosni votlini, ampak jo tudi "shrkam" tezko, posledicno se mi zdi, da mi usta gnijejo
smile-1.gif
), sicer se pocutim ok. Kaj vzet, narest, da bo tole cimprej mimo. To, da bom kasljal se cel mesec mi je jasno, ampak da se spuca ostalo bi pa rad cimprej. Bi sel smucat pa kar ne upam, da ne bo se slabse.

Torej dohtarji, z besedo na plan. Aja, pa jager ne pomaga!
grin1.gif
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Meni v takšnih primerih pomaga, da se ornk zgonim na svežem zraku - bicikel, tek, hiter marš na Šmarno ... seveda, če ni vročine in se drugače počutim ok. Ko pridem domov še vroč čaj in vroč tuš, pa sem kot prerojen.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Sem bil na biciklu pred tem. Lahko, da sem celo tam fasal, ni pa nujno, ker je vedno kdo naokoli bolan. Pa trenutno ni biti za zunaj niti se ne bi igral, ampak cimprej bil v pogonu.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.962
1.106
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Dober teden se mi ze vlece neka viroza, prehlad...in ni prakticno nic bolje. Zgledalo je kot klasicen prehlad, morda je bila en dan rahlo povisana temperatura, vzel ene 2 lekadola, pijem caj z limono, ne stojim na mrazu in se kar imam zabasan nos kot da se je zacelo vceraj, obcasno me sili na kaselj (suh, obcasno nekaj sluzi, ki jo cutim, da se mi nabira nekjev grlu, nosni votlini, ampak jo tudi "shrkam" tezko, posledicno se mi zdi, da mi usta gnijejo
smile-1.gif
), sicer se pocutim ok. Kaj vzet, narest, da bo tole cimprej mimo. To, da bom kasljal se cel mesec mi je jasno, ampak da se spuca ostalo bi pa rad cimprej. Bi sel smucat pa kar ne upam, da ne bo se slabse.

Torej dohtarji, z besedo na plan. Aja, pa jager ne pomaga!
grin1.gif

Lahko pa do dohtarja skočiš. Sem imel nekaj podopbnega pred 2 mesecema (brez povišane temperature, se mi zdi), se nekaj čajčkal, kak dan malo manj delal, pa je šel teden mimo, pa 10 dni, po le grem dohtarja pogledat, malo pogleda, posluša, napodi dat kri in na koncu nahruli, da se zaj... in sem lepo fasal antibiotike ... Pa ležal par dni. Je udarilo na grlo in naprej navzdol ...
Kolega ravnokar ponavlja mojo zgodbo, je že na antibiotikih.