Kako bi lahko kupil tole celado za scooter za 29EU

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.361
324
83
Ljubljana
http://www.lidl.de/de/crivit-jethelm-gr-l/p214264
Gre kdo v nemčijo ta teden?
smile-1.gif
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.838
3.358
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik Vprasaj pravi:
http://www.lidl.de/de/crivit-jethelm-gr-l/p214264
Gre kdo v nemčijo ta teden?
smile-1.gif

Naredi si naslov na https://mailboxde.com/ in boš dobil domov v Slovenijo. Poštnina je Lidl do mailboxde skladišča 5€ + od tam do Slovenije ene 10€ plus minus nekaj evrov. Razen če misliš da ti bo en đabe hodil v Lidl v Nemčijo, čakal v vrsti in ti potem dostavil na dom. Sicer pa tudi na strani piše, da je samo za online nakup, tako da v prodajalnah niti nimajo.
 
Nazadnje urejeno:

baldrick

Pripravnik
27. mar 2012
940
23
18
imam prav tako cisto nova nikoli nosena samo velikost nevem ce ti bo prava je pa bela.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Lidl ima klicno številko za take primere. Centralni nadzor nad zalogami, oni bodo vedeli kje je in ti dostavili v tebi najbližjo poslovalnico.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.905
272
83
tam ko se terc po tori rola
Ko smo že pri teh Hofer/Lidl čeladah... Par let sem vsako pomlad gledal te čelade v trgovini in kolebal bi -ne bi... Lani sem jo kupil, med vožnjo super, ne preglasna.... Potem pa sem jo šel popravljati, ker mi en rob ni dal miru. Ni bil čisto noter v ležišču. Razdrem in.... direktno v kanto vse skupaj. Končna obdelava na ravni cene, lupina mehka... In s tem sem se jaz vozil... Pobi, če se mate radi, dajte malo več za čelado in jo kupite v moto trgovini.
 

baldrick

Pripravnik
27. mar 2012
940
23
18
Nehi bluzit identične čelade če ne še slabše sem videl v Lujzu in še marsikje pa so renomirane firme. Poden.
 

baldrick

Pripravnik
27. mar 2012
940
23
18
vsekakor in spoštovanja vredna sej drugega kot moje opažanje nisem dal upam da te nisem prizadel s čim včasih pišem agresivno mislim pa ne tako
smile-1.gif
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.363
261
83
33
Me ma, da bi kupilo eno Jet čelado v Lidlu za tistih 30€. Kako vedit katera velikost je prava? Imam ozko glavo, pa ne vem ali S ali M. Mora čelada "tiščat" al bit na komot?
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.363
261
83
33
V Lidlu sem vzel tole čelado, pa ji manjkajo tele ušesne blazinice, ki se jih pritrdi na notranjo stran. V lokalnem so blazinice pokradene, zato so mi ponudili vračilo kupnine, ampak jaz bi jo rad obdržal. :) Bi vas prosil, če malo uč vržete kje jih še imajo v bež barvi, prosim, pa da majo blazinice seveda. :)

crivit-jethelm-gr-l--10.jpg
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.440
92
48
Me ma, da bi kupilo eno Jet čelado v Lidlu za tistih 30€. Kako vedit katera velikost je prava? Imam ozko glavo, pa ne vem ali S ali M. Mora čelada "tiščat" al bit na komot?
Izmeri si obseg glave. Nad ušesi. V tabelah so podane velikosti čelad glede na obseg glave. Tule je opisano. Pa še nekaj. Čelado je potrebno probat. Ker se velikosti od modela do modela razlikujejo. Itak pa ti bodo dali več informacij v trgovini. Pa srečno vožnjo.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.363
261
83
33
Če kdo rabi kakšno Jet čelado imam doma novo S in M velikost. :)
 

Priponke

  • JET.jpg
    JET.jpg
    115,5 KB · Ogledi: 1.856

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.361
324
83
Ljubljana
Ali lahko samo povem nekaj izkušenj te čelade katero sem imel.
Vredna je svojega denarja. Malo muzike malo pare... ;)

Posodil sem jo sosedu ta je padel pri 30 kmh (ali morda še manj) (tomos avtomatik, zletel je čez vejo v gmajni - gozdna pot, pristal je na mehkem), Čelada je pristala v 4 kosih. (imel je pravilno zapeto, prava velikost).

KO sem videl to čelado, sem si šel naslednji dan po SHOEI Čelado in nisem več šparal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: d3esaly