Kaj za sinhronizacijo maila?

igi

Guru
13. okt 2007
5.389
1.009
113
Celje
Obišči stran
Pozdravljeni!

Do zdaj nekako nisem potreboval sinhronizacije maila mad različnimi napravami, ker mi je bil prvi vedno računalnik. Na telefonu sem pa načeloma samo preverjal nove zadeve. Sedaj pa se zadeve obračajo...

Vedno bolj bi mi prišlo prav, da bi imel sinhronizirane maile, kontakte, kolendar,... med računalnikom (win7 ali win8), pametnim telefonom in tablico (ios in android). Mailov je pa seveda več. Osebni je še na siolu, pa en na gmailu, pa službeni na amisu, ... in to bi rad imel potem vse posinkano in nekako posortirano po mapah (pač navajen iz outlooka) ali gmailovih oznakah. Zadeva pa mora biti enaka na vseh napravah.

Kaj uporabljate za te zadeve? Še najraje kakšno obstoječo zadevo, ki je free
smile-1.gif
. Ker exchange serverja si zase ne grem postavljati.

Gmail.com? Outlook.com? office365? ???

Hvala
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Jaz imam 3 gmaile in en hotmail. Vse maile imam forwardirane v outlook.com (neomejen prostor) in jih potem preglejujem na računalniku in telefonu. Če boš naredil to ti priporočam, da dodaš en naslov, počakaš da se vse naloži, potem drugega... Jaz sem dal naenkrat vse in so mi precej težili kako mi skokovito narašča velikost inboxa.

Za kontakte, zaznamke in koledar pa uporabljam en gmail račun na telefonu, laptopu in hišnem računalniku. Nisem še preveril kako deluje to s outlookom, ampak glede na to, da uporabljam Chrome in Androida, je gmail verjetno boljša izbira.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Jaz imam privat mail s svojo domeno postavljen na hotmailu, ostale maile imam pa forwardirane v ta mailbox. Ponujajo exchange funkcionalnost, sync mailov, kontaktov in koledarja deluje brezhibno v outlooku 2013, andriodu in ios napravah, pa še web vmesnik je enostaven in pregleden. Zadeva je free in kot rečeno deluje bp že eno leto.

Navodila za nastavitev:
http://www.wpbeginner.com/begi...th-outlook-com/

Še opis storitve:
http://blogs.office.com/b/micr...s-devices-.aspx