Kaj vas moti pri vašem avtu?

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.310
5.340
113
meni se je tudi posodobil in dela naprej normalno. tudi stare podatke je prenesel. nimam težav. dela celo bolje kot prej, ko je bil vedno eno vožnjo zadaj, zdaj pa sproti posodablja.
 
27. jan 2022
4.793
1.732
113
meni se je tudi posodobil in dela naprej normalno. tudi stare podatke je prenesel. nimam težav. dela celo bolje kot prej, ko je bil vedno eno vožnjo zadaj, zdaj pa sproti posodablja.
Si tako dobra pa mi na ZS daš nastavitve - pod katero državo imaš prijavljen "avto", pa kateri jezik uporabljaš na zaslonu,... Ker mislim, da zna tu bit problem.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.310
5.340
113
Nic posebnega. Imam gmailov ravin za vpis. Nastavljeno slovenscino in enote, ki jih uporabljamo pri nas. Kilomter, liter, l/100km, eur/l.

Raje izbrisi BT povezavo pa na novo povezi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc
27. jan 2022
4.793
1.732
113
Nic posebnega. Imam gmailov ravin za vpis. Nastavljeno slovenscino in enote, ki jih uporabljamo pri nas. Kilomter, liter, l/100km, eur/l.

Raje izbrisi BT povezavo pa na novo povezi.
Kaj na zaslonu v avtu imaš slovenščino? Pa one "naročnine" (promet pa še eno) imaš na Slovenijo vezano, ker meni jih potem ne da sploh - uradno so mi rekli, da Slovenije ni v njihovi "trgovini".
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.310
5.340
113
V avtu imam anglescino, ker slovenscine niti nimam. Niti ni bilo nlbenih moznosti navigacije in ne vem cesa na narocnino. Sem neke obvoze delala in prijavila z drugim mailom avto v angleski ali francoski citroen. Ne spomnim se... In je bilo 3 leta zastonj. Ampak to je bilo samo za aktivacijo, app sem imela potem vedno na svoj primarni mail. Zdaj itak vec nimam te naročnine, ker placala v nobenem primeru ne bi, ker android auto bolje dela...
 
27. jan 2022
4.793
1.732
113
V avtu imam anglescino, ker slovenscine niti nimam. Niti ni bilo nlbenih moznosti navigacije in ne vem cesa na narocnino. Sem neke obvoze delala in prijavila z drugim mailom avto v angleski ali francoski citroen. Ne spomnim se... In je bilo 3 leta zastonj. Ampak to je bilo samo za aktivacijo, app sem imela potem vedno na svoj primarni mail. Zdaj itak vec nimam te naročnine, ker placala v nobenem primeru ne bi, ker android auto bolje dela...
Aha ja jaz pa hrvaščino, slovenščine še vedno ni, čeprav bi 1.6. letos morali vsi novoprodani avti v Sloveniji imet slovenščino. Imam na "brate" hrvate aktivirano "naročnino".
Sem pobrisal app, BT povezavo, vse na novo naložil pa ne dela. Možno da je kriv update celega ekrana in navigacije preko USB ključa.

Hvala za vso pomoč! :srce:
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.673
113
Na pežoju je treba tudi nekje v nastavitvah avta dovoliti pošiljanje teh podatkov. Kar je današnjih časih GDPR precej logično ...
Mogoče ti manjka kaka kljukica tam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc
27. jan 2022
4.793
1.732
113
Na pežoju je treba tudi nekje v nastavitvah avta dovoliti pošiljanje teh podatkov. Kar je današnjih časih GDPR precej logično ...
Mogoče ti manjka kaka kljukica tam.
Ja vem, žal ne - vse kombinacije kljukic 10X sprobal (če bi bilo kaj pri prevodih narobe), nič ne prime. :(

Saj navodila so za telebane - čeprav se mi zdi da za predfaceliftano varianto Aircrossa - pa vseeno ne dela (več).
 
  • Žalosti me
Reactions: Pepe

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Men app dela dokaj solidno, včasih ne zabeleži kakšne poti, potem pa čez nekaj dni zabeleži za nazaj-ali pa tudi ne.
Promet, cene goriv pa vreme sem aktiviral in mi dela bp...bi se moral potrudit in ti dat navodila, nekaj je tudi na yt...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc