Kahl is back

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
34.096
2.972
113
Pa še eno, če že rešuješ, kako z ZKP rešiš tole enačbo?

Dobra.....odvisno ali boš lahko živel s tem da si izbiral med 5 ali 1 smrtjo......če je odgovor NE bom mogel...potem je bolje da se pod vlak vržeš sam.....ker boš na koncu tako ali tako sebe fental zaradi morale (če jo imaš in nisi socio/psiho-pat) :)

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
379
235
43
ampak potem ZKP ni dovolj, so še druge konsideracije. In tudi ne bi pomagalo, če nisi res zelo debel, izbral si pa v vsakem primeru, tudi ne-akcija je akcija.

Kamele0N

Osebje foruma
23. jul 2008
34.096
2.972
113
Well....ko smo bili še majhni in brez ZKP....smo na tire polagali drobiž (1, 2, 5 tolarjev) in potem bežali ko se je vlak ustavil in strojevodja lezel pod vlak preverjet obroče če so počli in bo vlak iztiril....kasneje pa šli iskat sploščene medeninaste palačinke....

če ni bilo drobiža smo pa nastavljali male kamenčke :bonk:

ZKP je dobra/univerzalna stvar! :) žal je v izumiranju....

bizi

Guru
21. nov 2007
17.749
2.258
113
Kočevska
E vidiš, ko sem bil jaz otrok, smo pod vlak podstavljali žeblje in nastale so idealne konice za puščice. :zmaga: Denar, kolikor smo ga imeli, smo pa znali drugače uporabiti.

• Všeč mi je
Reactions: Gavran

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
379
235
43
Gledee altruizma.......bi ga iskal v Maslowi lestvici......pač ko presežeš tisto stopničko kjer se dokazuješ drugim in greš na "higher level".....

Ni Maslow, odgovor je, vsaj zdi se tako, evolucija. Je pa res, da se je eden najbolj briljantnih umov 20. stoletja omračil, da je to pogruntal in matematično dokazal.

Kamele0N

Osebje foruma
23. jul 2008
34.096
2.972
113
E vidiš, ko sem bil jaz otrok, smo pod vlak podstavljali žeblje in nastale so idealne konice za puščice. :zmaga: Denar, kolikor smo ga imeli, smo pa znali drugače uporabiti.
vi ste bili v času črnobelega filma in Vinetuja (Špagetti westrnov)...in weekend izletov čez A in ITA mejo po kavo in kavbojke...mi pa v 90s.....kjer je vladala LDS zgodba o "uspehu" :)

Med bloki se je zavrgla vsa stara tehnika vzhodnega bloka (Stare katrce....škode šport...VW hrošči.... fičkoti)...Lade katere se je potem razstavljalo in zažigalo za hobby :D Folk pa po "fafing" na banko za novega Holzwagna...bmwja :p Denarja je bilo "neomejeno" (kredit na kredit)

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
2.378
2.025
113
Koalicija KUL :valjamse::
106983350_2613746412226599_8541022052101440278_o.jpg

cappy

Guru
8. apr 2010
5.741
2.591
113
EukR8KuXIAEI-u_

je*emti janšo k zapravla naš (NAAAAAAŠ!!!!) denar!!!

pol pa še fejknjuzar požar pride ki neutemeljeno napada desus :bonk::bonk::bonk:

drugače pa neodvisni in nevtralni mediji: požar poroča da bo erjavc dal fickota za generalnega sekretarja. erjavc zanika to novico in označi požarja za fejknjuzarja. OK. mediji tiho, vse štima.
erjavc 1 tedn kasneje predlaga ficka za generalnega - mediji tiho, vse štima. nobene laži, nobenega "pritiska" na novinarja.

Denis

Guru
22. jul 2007
23.183
2.360
113
To ravno.
Pa gledam Mladino, ki je ista kot Nova24 in seveda ostale, ampak prave novice so na Twitterju. Ne vem, kaj je s Pozarjem narobe, infote ima, kakorkoli obrnes. Tiste, ki niso resnicni, pa se mu vrze pod nos pa je. Vsaj odgovoril bo, ne tako kot vsi ostali, ki so tiho ko riti.

• Všeč mi je
Reactions: BuDi

ferdo

Guru
3. sep 2007
6.309
1.569
113
Ljubljana
hmpg.net
EukR8KuXIAEI-u_

je*emti janšo k zapravla naš (NAAAAAAŠ!!!!) denar!!!

pol pa še fejknjuzar požar pride ki neutemeljeno napada desus :bonk::bonk::bonk:

drugače pa neodvisni in nevtralni mediji: požar poroča da bo erjavc dal fickota za generalnega sekretarja. erjavc zanika to novico in označi požarja za fejknjuzarja. OK. mediji tiho, vse štima.
erjavc 1 tedn kasneje predlaga ficka za generalnega - mediji tiho, vse štima. nobene laži, nobenega "pritiska" na novinarja.
Sicer se strinjam, da so tele pogodbe zgolj in samo plačevanje "svojih".
Vendar takle tekst nakazuje, da bi ministrstvo za zdravje rabilo storitve kakega podjetja za odnose z javnostmi.
Bi jim koristilo, če bi jih uporabili.

• Všeč mi je
Reactions: cappy

cappy

Guru
8. apr 2010
5.741
2.591
113
mora bit pa vsaj delni praznik dons da se delno strinjam s ferdom. :cheer:
ampak ravno stankovičeva, ki je rušila pivčevo in je aktivno proti janši, ni ravno pametna izbira.