Kahl is back

2. okt 2007
1.901
795
113
lepo so se na Nori24 na Janjo sluga spravili. In potem pravijo, da imajo 47 zagotovljenih glasov, če bodo počasi vse diskreditirali v svojem mediju, na koncu pa bo Kučan za vse kriv, pa partizani,....

cappy

Guru
8. apr 2010
5.348
2.356
113
lepo so se na Nori24 na Janjo sluga spravili. In potem pravijo, da imajo 47 zagotovljenih glasov, če bodo počasi vse diskreditirali v svojem mediju, na koncu pa bo Kučan za vse kriv, pa partizani,....
ona je že dalj časa KUL, samo uradno nima jajc tega povedat. očitno ne najde dovolj ziher pozicije zase v drugih strankah da bi imela teoretične možnosti za izvolitev. sd ji je povedal kje ji je mesto tako da sedaj je realna možnost lmš kjer pa tudi nimajo veliko okrajev kamor bi jo lahko potisnili sploh ker jim ankete ne kažejo ravno briljantno.
očitno so pa upali da bi jo nekako le prepričali ampak ko je popolna opozicija pri 2 pomembnih ter 1 "kulturnem" vprašanju je stvar kristalno jasna in me čudi da jo ne odstranijo kot vodje poslanske skupine.

so ji dali, za moje pojme, še preveč časa.

drugače pa zanimivo da si do nove prilezel, si še kaj izvedel? kaj "vročega" mogoče?

• Haha
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 and tomi

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
237
144
43
ona je že dalj časa KUL, samo uradno nima jajc tega povedat. očitno ne najde dovolj ziher pozicije zase v drugih strankah da bi imela teoretične možnosti za izvolitev. sd ji je povedal kje ji je mesto tako da sedaj je realna možnost lmš kjer pa tudi nimajo veliko okrajev kamor bi jo lahko potisnili sploh ker jim ankete ne kažejo ravno briljantno.
očitno so pa upali da bi jo nekako le prepričali ampak ko je popolna opozicija pri 2 pomembnih ter 1 "kulturnem" vprašanju je stvar kristalno jasna in me čudi da jo ne odstranijo kot vodje poslanske skupine.

so ji dali, za moje pojme, še preveč časa.

drugače pa zanimivo da si do nove prilezel, si še kaj izvedel? kaj "vročega" mogoče?
Ni nujno "očitno, da ne najde dovolj ziher pozicije zase v drugih strankah da bi imela teoretične možnosti za izvolitev". Možno je, da so že dolgo tega vse zmenjeni za nestresen cushy job daleč od oči javnosti po volitvah, mogoče vnaprej niti ne želi več biti poslanka, in da zaenkrat radikalom bolj ustreza, da je, kjer je, da iz prve roke dobijo informacije, kaj se dogaja, da lahko Janči minira projekte, tako kot danes na odboru za Vesela, da deluje kot agent provokator, škodi vladi z nastopi v medijih, izsili last minute bail-out a la STA, da šunta druge člane SMC, toliko dobrega kot lahko za skrajneže naredi tu zdaj, ne bi mogla v nobenem drugem scenariju. Zato dvomim, da bo sploh kam šla, vsaj ne sama od sebe, da bi jo za ušesa zvlekli ven ima pa pluse in minuse.

cappy

Guru
8. apr 2010
5.348
2.356
113
se strinjam, tudi to je eden izmed realnih scenarijev kaj se pri njej dogaja.

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
428
31
28
pismo no. A se nismo iz zgodovine nič naučili. P(a)r(t)iznam zajebal sem. Napačnega sem obtožil da je kriv. Za vse je kriv JJ. Karel je pač samo Karel.

Slovenci podprimo kolacijio KIL. Da ne bo preživelih. Bolje smrt kot svoboda pod JJ.

Da ne pozabimo tovariši, ko vas seksa tovarišice.

Smrt narodu, svoboda fašizmu!

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
428
31
28
Namesto posipavanja s pepelom, ni ekološko si bom na TV slovenija in vseh mogočih TV kanalih ne glede na uro predvajanja ogledal vsak trenutek dražgoške bitke, katero smo obletnico praznovali 1x že pač. Sam.
Al pa no proslavo. Sej ni velike razlike. Razen v številu borcev. Sedaj jih je več kot na sami bitki. In tako mora biti. Da se švaba ne bi vrnil z markami in vse pokupil.

• Všeč mi je
Reactions: Nzugu ml.

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
237
144
43
pismo no. A se nismo iz zgodovine nič naučili. P(a)r(t)iznam zajebal sem. Napačnega sem obtožil da je kriv. Za vse je kriv JJ. Karel je pač samo Karel.

Slovenci podprimo kolacijio KIL. Da ne bo preživelih. Bolje smrt kot svoboda pod JJ.

Da ne pozabimo tovariši, ko vas seksa tovarišice.

Smrt narodu, svoboda fašizmu!
Samo, da ne bo kot znana epizoda po osvoboditvi, ko so se stare partizanke pritoževale, da se "ne zna više ko je drugarica a ko kurva."

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
428
31
28
Žal trenutno v Sloveniji ni nobenega, ki bi lahko postal rešitelj ljudstva...
Vsi naši politiki delajo ravno nasprotno... :bruh:
Kak naj to razumem? A da naši politiki žrejo naše kozlanje? Ma nemoj. A smo ljudje na TV in vseposod ali samo levičarji in moramo mi žreti njihovo :bruh: pa še plačati javno zasebno RTV.

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
428
31
28
Ja no ja. Pač. So rekli. Ampak potem bi spet rekli da je JJ ukinil javno RIT, ups. rtv ker nihče ne gleda njegove TV. In spet bi bil kriv. Pa še če ukineš finaciranje potem ne moreš dati svojega nadzornika in urednika. Ker pač ni € ni korenčka.

Drgač pa edin karli ma jajca. Ven ga vržejo. In si liže rane. Pride not. Spet dela probleme. In samokandidira za premierja samo če ga bodo izvolili. Ma, tip ma jajca. Itak. Ker kure so njegove zveste volilke. za to ma jajca. Vsak dan sveža. kurja.

Denis

Guru
22. jul 2007
22.750
2.174
113
No ja ali ima jajca ali pa nima nobene morale. Mislim, da ga ni sram (ajde ni lih edini....)

• Všeč mi je
Reactions: Navid