Jutra

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Včasih sem imel navado, da sem jo takoj po zajtrku pobasal na lokalni fitnes.

Sedaj imam težave s kislino, prav tako pa tovrstne rutinenisem počel že nekaj asa. Rad bi naredil trening vsak do 7:30 zjutraj.

Pa me zanima me glede prehrane. Za zajtrk pojem 3-4 ocvrta jajca + polnozrnat kruh. Pred treningom bi lahko pojedel kakšno banano, jabolko, mogoče celo šejk, a me je strah, da mi bo preveč dvigovalo kislino. Jemljem ranital dnevno. Poleg tega so tu še tablete za pritisk.

Kako priporočate, da se lotim jutranje vadbe? Vstati, obuti, n iti, narediti in zmagati ali zajtrk, čik, počakati 20 minut in iti na trening? K sreči imam fitnes zgolj 3 štuke pod mano, tako da je edino opravičilo lenoba in tale tegobica s prehrano. Prosim, kaj priporočate? Hvala!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.891
5.452
113
Jogurt...not si pa zmelji za žlico lanenih semen (zmelješ v kavnem mlinčku)
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Včasih sem imel navado, da sem jo takoj po zajtrku pobasal na lokalni fitnes.

Sedaj imam težave s kislino, prav tako pa tovrstne rutinenisem počel že nekaj asa. Rad bi naredil trening vsak do 7:30 zjutraj.

Pa me zanima me glede prehrane. Za zajtrk pojem 3-4 ocvrta jajca + polnozrnat kruh. Pred treningom bi lahko pojedel kakšno banano, jabolko, mogoče celo šejk, a me je strah, da mi bo preveč dvigovalo kislino. Jemljem ranital dnevno. Poleg tega so tu še tablete za pritisk.

Kako priporočate, da se lotim jutranje vadbe? Vstati, obuti, n iti, narediti in zmagati ali zajtrk, čik, počakati 20 minut in iti na trening? K sreči imam fitnes zgolj 3 štuke pod mano, tako da je edino opravičilo lenoba in tale tegobica s prehrano. Prosim, kaj priporočate? Hvala!
kot v vojski, vstati in telovadit, potem pa obrok
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.291
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Pa tisti čik - pred ali po vadbi, vrži stran preden ga prižgeš, se bo kuj na kislini poznalo.

Drugače pa ni nobene ovire, da ne bi smel telovadit na tešče.
Popravek - ena je. Tisto pa itak že sam poznaš - se začne na l in konča na a (6 črk).