jj bi šel v penzijo

netko

Guru
25. jul 2007
6.744
2.101
113
Tisto, ki zaradi Janeza ne obstaja. Če ti to ni jasno pol tak brezveze dalje sploh debatirat.
A dej ne seri zaradi janeza je tri cetrt volilnega telesa levega... in zaradi janeza vsi tisti, ki so hotli desno strano delat s kateri bi pobrali 20% tega niso naredili... zelo naiven si oz zelo narobe si predstavljas celo situacijo
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.882
5.160
113
Ok. Bomo vidli kaj bo. Lepo se bojo LDS pridruzli.
In ja zaradi janeza je marsikdo volil levi del. Ker ve da to kaj je trenutno na desnem bo v koaliciji z janezom tega pa noben noče razen tisti zagreti. Zaj pa glede na to, da tega ne vidim predvidevam, da ti je janez blizu srca.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.744
2.101
113
lahko nabijaš o janezu kolikor hočeš, a mi je blizu ali ne mi je čisto vseeno važno je kaj na tej strani podpirajo...
da ti ponovim, tradicionalno družino, napredno gospodarstvo in okolje v katerem s sprejemljivimi davki polnimo državno blagajno v kateri ustvarjanje dobička ni kriminal in še posebej ni le priviligeij posvečenih... ko boš enkrat plašnice snel dol in analiziral zadnjih 30 let boš videl s katerimi garniturami smo bili najbližje temu, janez ima pri tem samo toliko veze, da mu je to jasno med tem ko levim wunderkondom to nikoli ne bo
 
  • Haha
Reactions: Bakki33

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.993
3.745
113
Ljubljana
hmpg.net
lahko nabijaš o janezu kolikor hočeš, a mi je blizu ali ne mi je čisto vseeno važno je kaj na tej strani podpirajo...
da ti ponovim, tradicionalno družino, napredno gospodarstvo in okolje v katerem s sprejemljivimi davki polnimo državno blagajno v kateri ustvarjanje dobička ni kriminal in še posebej ni le priviligeij posvečenih... ko boš enkrat plašnice snel dol in analiziral zadnjih 30 let boš videl s katerimi garniturami smo bili najbližje temu, janez ima pri tem samo toliko veze, da mu je to jasno med tem ko levim wunderkondom to nikoli ne bo
tradicionalno družino? ženo se lahko menja?
ustvarjanje dobička? V avstriji so tistega, kije dobiček izplačal zaprli, ker so temu rekli podkupnina, ampak OK.
ko boš enkrat plašnice snel - boš?
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Bakki33 in tomi

delter333

Guru
21. maj 2010
1.689
1.423
113
Notranjska
tradicionalno družino? ženo se lahko menja?
ustvarjanje dobička? V avstriji so tistega, kije dobiček izplačal zaprli, ker so temu rekli podkupnina, ampak OK.
ko boš enkrat plašnice snel - boš?
Kar nekaj si skupaj nametal, pa res ne vem kaj hočeš povedati. Verjetno so v Avstriji imeli razlog da so ga zaprli. Pri nas si v državnih podjetjih to mirno privoščijo to je pa res razlika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Ja. Janez se bo dal odstranit iz sekte. Krmilo prevzame Logar. Zmagajo na volitvah in predsednik sekte predlaga neodvisnega kandidata za PV.
Neodvisnega, nestrankarskega. Koga? Ja Janeza vendar. Nestrankarskega :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bakki33

netko

Guru
25. jul 2007
6.744
2.101
113
Ja. Janez se bo dal odstranit iz sekte. Krmilo prevzame Logar. Zmagajo na volitvah in predsednik sekte predlaga neodvisnega kandidata za PV.
Neodvisnega, nestrankarskega. Koga? Ja Janeza vendar. Nestrankarskega :)
Zelo zanimivo kako je Janez v teh levicarskih glavah edini igralec
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.036
488
83
Zanimiv je bil tisti del, ko je rekla, da na Brdu dihajo ostanki Tita.